Günde 10 liraya 10 Bin TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB’de Kredin Çok, TEB Hesaplı İhtiyaç Kredisi, Online Başvuru, Kredi Hesaplaması – Aldığımız paranın çok fazla bir değeri kalmadı. Aylık gelir bir anda gidiveriyor. Tabi ihtiyaçlarımız da ise ciddi manada bir artış var. İstesek de, istemesek de, kredi kaderimiz oluyor. Kredi çekmeyen kimseler kalmadı. Anne baba desen bizden beter halleri. Kalan bir köy evine de 5 hissedar var. Anlayacağınız anne babadan gelen yada kalan bir parada yok. Haliyle kredi bizler için çözüm yolu.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Bankalarda bu sıralar faiz oranlarının biraz yükseltiğini belirtmek istiyorum. Ama kredisiz de yapamadığımızdan, mecburen bankalara yönelmek gerekiyor. Yalnız faizler her ne kadar yüksek olsa da aralarında bir rekabet ve çekişmede söz konusu. Doğal olarak bir bankanın verdiği faiz oranı diğer bankanın faiz oranına göre çok daha düşük oluyor. Ama iyi bir araştırma da yapmak gerekiyor. Ben bu siteden bankaların en güncel ve en işe yarayan kampanyalarından söz ettim.

Ayrıca bu yazıda da TEB’in hazırladığı kredi kampanyasından söz edeceğim. Sizin ise diğer bankalara yada sitelere uğramadan sadece 5 yada 10 dakikanızı vererek banka incelemesi yapıp en hesaplı krediyi bulabilirsiniz. Sonuçta kimse parasını bankalara kaptırmak istemiyor ve en hesaplı krediye ulaşmak istiyor.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ VE DETAYLARI

Tabi diğer bankalar gibi TEB’de kredi kampanyalarına devam ediyor. Kampanyanın adına ise; “Bizde kredin çok” denilmiş. Kredi için belirlenmiş bir üst limit bulunmuyor. Bu limiti sizin bankaya sunduğunuz gelir bilgileri belirliyor. Aylık gelirinizin yarısı, bir ayda ödeyeceğiniz en üst kredi limitini belirliyor. Tabi maaş bordronuzun dışında dilerseniz ek gelir sunarak kredi üst limitinizi de artırabilirsiniz. Diyelim ki aylık faiz gelirleriniz olabilir. Yada aylık kira gelirleriniz varsa bunları ek gelir olarak gösterebilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLER

Kredi için belirlenen faiz oranı %1,53 dür. Tüm vade ve limitler için sabit tutulmuştur. Dilerseniz kredinizi 3 ay ertelemeli olarak da alabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti, alacağınız kredinin binde beşi oranındadır. Hayat sigortası da yapılmaktadır. Hayat sigortanız da kredi özelliklerinizin dışında yaş ve cinsiyetinize göre belirleniyor. Başvuru yapacak olanlar banka şubelerinden bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Online başvuru yapmak isteyenler ise bu linki kullanabilirler; teb.com.tr/ihtiyac-kredisi-basvurusu/#step=1

KREDİ HESAPLAMALARI

10.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile alacağınızı düşünelim. TEB ise faiz olarak %1,53 oranını sunuyor. Aylık taksit tutarınız 315,23 TL dir. BSMV dahil Kredi tahsis ücretiniz 52,50 TL dir. Ortalama hayat sigortanız ise 468,46 TL dir. Yıllık maliyet oranınızın ise %24,7719 olduğunu belirtelim.

15.000 TL İhtiyaç kredisini 48 ay vade ile alacağınızı düşünelim. TEB ise faiz olarak %1,53 oranını sunuyor. Aylık taksit tutarınız 472,85 TL dir. BSMV dahil Kredi tahsis ücretiniz 78,75 TL dir. Ortalama hayat sigortanız ise 552,42 TL dir. Yıllık maliyet oranınızın ise %24,7727 olduğunu belirtelim.

“Günde 10 liraya 10 Bin TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu” üzerine bir yorum

  1. Hicbir banka kredi vermiyor ama habire reklam geliyor yollamayın kardeşim reklamınızada ihtiyacımız kalmadı artık bi sorunumuzu bile hallademiyoruz hep yalan dolan

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.