Günde 10 TL’ye 10.000 TL Bayram Kredisi Fırsatı Fibabanka’da

Fibabanka ramazan bayramı kredisi, fibabanka’dan 10 numara bayram kredisi, 10 bin ihtiyaç kredisi – Ramazan ayının ilk haftasını geride bıraktık ve bankalar arasında rekabette başlamış oldu. Gerek kredi kartı kampanyaları ile gerekse kredi kampanyaları ile ramazan ayında da müşteri çekmeye çalışıyorlar. Özellikle ramazan bayramının yaz ayına denk gelmesi masrafları biraz daha artıracak gibi. Bayramda başka ildeki babanızı ziyaret etmeniz bile en azı 2 – 3 bin liraya patlayacak size.

RAMAZANDA KREDİ ÇEKECEKLER, FİBABANKA ALTERNATİFİNİ UNUTMAYIN

Bayram ziyaretleri, bayram hazırlıkları, tatil programları derken vatandaşın büyük bir çoğunluğu kredi çekecek gibi. Birde yıllık iznini, ramazan bayramı tatili ile birleştirenler, 10 yılda birde olsa yaz ayında güzel bir tatil programı yapacak. Peki hangi bankadan ihtiyaç kredisi almalıyız? Bu konuda sizlere yardımcı olabilmek adına bankaların bayram kredilerini sizler ile paylaşıyoruz. Bu yazımızda da Fibabanka’nın Ramazan Bayramına özel olarak hazırladığı ve sunduğu ihtiyaç kredisinden söz etmeyi planlıyoruz.

10 NUMARA BAYRAM KREDİSİ FİBABANKA’DA

Fibabankanın son zamanlarda hızlı bir atağa geçtiğini görebiliyoruz. Özellikle de emekliler için hazırladığı promosyon kampanyası ile ciddi manada tercih edilmiş ve dikkatleri üzerine toplamıştı. Şimdide Ramazan Bayramı Kredisi ile bir çok bankanın önüne geçmiş oldu. Sizlerde krediye ihtiyaç duyuyorsanız, bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. Ben hızlıca detaylara geçmek istiyorum. Bu kampanyaya göre Aldığınız krediyi en az 3 ay vade ile ve en fazla da 48 ay vade ile geri ödeyebiliyorsunuz.

KREDİ FAİZ ORANLARI VE LİMİTLERİ

Kredi öderken zorlanmak istemiyorum diyenler uzun vadeden yani 48 ay vadeden yararlanabilirler. Bunun dışında faiz oranlarına da değinelim. Karşımıza iki faiz oranı çıkıyor. Bunları belirleyen de kredi vadesi oluyor. Eğer kredinizi 3 ay ile 36 ay arasında geri öderseniz,faiz oranı %1,43 olarak sizlere sunuluyor. Yok 37 ay ile 48 ay arasında kredi çekecekseniz de %1,33 Faiz oranı sizlere sunulacaktır. Alacağınız kredinin minimum limiti 1.000 TL dir. Ayrıca kredinin maksimum limiti ise 30.000 TL dir.

ÖNEMLİ BİR KAÇ HUSUS

Aldığınız kredinin binde beşi oranında kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekecektir. Bu cebinizden çıkacak ekstra masraftır. Ayrıca cebinizde ek olarak hayat sigortası da çıkacaktır. Fibabanka da bu kampanyada hayat sigortasını zorunlu koşuyor. İşin açıkçası bende hayat sigortası yaptırılması taraftarıyım. Krediye SMS yolu ile başvuranlar en fazla 20.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorlar. Online ve banka şubelerinden kredi talebinde bulunanlar için ise kredi üst limit hesaplaması 30.000 TL oluyor.

FİBABANKA RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Başvuru yapacak olanlar eğer fibabanka müşterisi iseler, kendi internet şifresini kullanarak cep şubeden yada internet şubeden başvurularını gerçekleştirebilirler. Onaylanan tutarları da hesaplarına yatacaktır. Ben müşteri değilim diyenlerin ise başvuru için önlerinde iki seçeneği var. Bunlardan ilki SMS ile başvurudur. Yapmanız gereken 11 Haneli Kimlik numaranızı 3422‘ye operatörünüz ne olursa olsun yollamanızdır. mesaj ücreti operatörünüz üzerinden kesilecektir.

Ayrıca isteyenler banka şubelerine de giderek başvurularını gerçekleştirebilirler. Ben bankaya kadar gidip yorulmak istemiyorum diyenler fibabankanın resmi web sitesine ulaşarak krediler bölümünden online başvurularını da gerçekleştirebilirler.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Bayramda ailecek güzel bir tatil yapalım dediniz ve 10.000 TL Ramazan bayramı kredisi talebinde bulundunuz. Geri ödeme olarak da 48 ay vade talebinde bulundunuz. Kredi vadenize göre faiz oranının %1,33 olduğunu belirtelim. Şimdi eldeki bu verileri dikkate alalım ve hesaplamalar yapalım. Aylık ödemeniz gerekecek taksit tutarınız 299,80 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 52,50 TL dir. Sigorta masrafınız 323 TL dir. Yani toplamda ki masrafınız 357,50 TL olacaktır. Geri ödenecek kredi tutarı da  14.390,40 TL dir.

 

“Günde 10 TL’ye 10.000 TL Bayram Kredisi Fırsatı Fibabanka’da” üzerine 6 yorum

  1. SELAM ÖN ÖDEME ÜCRETİ OLMAYAN KREDİ ARIYORUM SENETLİ VEYA BAŞKA BİR ÇÖZÜMLE REEL GERÇEKÇİ 1000BİN LAZIM ACİL TEŞEKKÜRLER

    Cevapla
  2. Kıredi çekmek istiyorum vermiyorlar bana puanım düşükmüş cok acil 3000 tl ihtiyacım var allah rısası için yardım edein

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.