İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Günde 5 TL’ye 5.000 TL Kredi Fırsatı

İş Bankası Ramazan Bayramı Kredisi 2017, Günde 5 TL’ye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi, SMS ile Kredi – Değerli okurlarım, sevgili dostlarım; bu yazımızı yine ramazan ayına ve ramazan bayramına özel olarak derledik. Bankalar artık patır, patır bayram kredisi kampanyalarını yayınlamaya başladılar. Tüm bankalar eteklerindeki taşı dökmeye başladılar 🙂 biz tüketicilerde bu haberleri inceleyerek en avantajlı olanını seçmeye çalışacağız. Daha doğrusu bankalar arasındaki rekabetten yararlanmaya çalışacağız.

İŞ BANKASINDAN RAMAZAN BAYRAMI KREDİ KAMPANYASI

Sitemizi yakından takip edenler, bir kaç gün önce Garanti Bankası Bayram Kredisini ve Fibabanka Bayram Kredisi Haberlerimizi incelemişlerdir. Bundan sonrada bankaların sunduğu ramazan bayramı kredisini sizler ile buluşturmaya çalışacağız. Bu yazımızda ise İş Bankası Geleneksel Ramazan Bayramı Kredisi Kampanyasından söz edeceğiz. Sizlerde gerek ramazan ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, gerekse bayram ve seyahat ihtiyaçlarınızı karşılamak adına hesaplı kredi alabileceksiniz.

İŞ BANKASI GELENEKSEL BAYRAM KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İş bankası ile bayrama maddi açıdan hazır olarak girebilirsiniz. Bu kredi kampanyası ile en düşük kredi limiti olarak 3.000 TL kredi alabilirsiniz. Ayrıca en yüksek kredi limiti ise 100.000 TL dir. İş bankası tüm kesimleri düşünerek böylesi yüksek bir limit belirlemiş. Kredi limiti belirlenirken de sizlerin gelir durumuna bakılıyor ve o şekilde üst limitiniz şekilleniyor. Kredi için son başvuru tarihi 4 Temmuz 2017 dir. Sizlerde bu tarihe kadar ihtiyaç kredisine başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

BAYRAM KREDİSİ İÇİN BELİRLENEN FAİZ ORANLARI VE KREDİ VADESİ

Öncelikle kredi vadesinden söz edelim. İş bankası bayram kredisini en erken 3 ay içerisinde ödeyebilirsiniz. En uzun kredi vadesi ise 48 aydır. Tabi burada kredi vadesini yani taksit sayısını siz belirleyeceksiniz. aylık ödeyebilme gücünüze göre ödeme planınızı seçersiniz ve rahat rahat ödersiniz. Faiz oranı ise %1,25 ile %1,29 arasında değişmektedir. Eğer kredi tutarınız 3.000 TL ile 24.999 TL arasında ise faiz oranı %1,29 olacaktır. Kredi tutarınız 25.000 TL ile 49.999 TL arasında ise faiz oranı %1,27 olacaktır. Kredi tutarınız 50.000 TL ve üzerinde ise faiz oranı da %1,25 olacaktır.

BAYRAM KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILMAKTADIR?

Başvuru için oldukça fazla kanalınız var. Öncelikle banka şubelerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internet şubeden, cep şubeden, İş bankası ATM’lerinden, çağrı merkezinden ve SMS ile başvurunuzu da yapabilirsiniz. Dilerseniz SMS ile nasıl başvuru yapılır hemen kısaca açıklayalım. Bunun için yapmanız gereken NAKİT yazıp bir boşluk bırakarak Kimlik Numaranızı Yazıp tekrardan bir boşluk bırakarak, İstediğiniz Kredi Tutarını ve bir boşluk daha bırakıp Aylık gelirinizi yazmak. Ardından bu mesajı da 4402‘ye yollamanız gerekiyor. (Örnek: NAKİT 22221111111 20000 1850 )

KREDİ TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI

Arkadaşlar mesaj ücreti operatörünüzce bir SMS karşılığında kesilecektir. Ayrıca başvuru kanalınız ne olursa olsun hemen sonucu da sizlere bildirilmektedir. Bayram kredisinin %0,5 oranında tahsis ücretinin olduğunu unutmayınız. Ayrıca hayat sigortası da yaptırılması gerekiyor. Hayat sigortası da kredi tutarına ve limitine göre belirleniyor. Ayrıca hesaplamada krediye başvuru yapanın cinsiyeti ve yaşı da dahil ediliyor. Haydi şimdide hızlıca kredi hesaplaması yapalım.

GÜNDE 5. TL’YE 5.000 TL BAYRAM KREDİSİ
  • KREDİ TUTARI: 5.000 TL
  • KREDİ VADESİ: 48 AY
  • KREDİ FAİZ ORANI: %1,29
  • AYLIK TAKSİT: 148,38 TL
  • TAHSİS ÜCRETİ: 26,25 TL
  • HAYAT SİGORTASI: 166,65 TL

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.