Hemen Araç Sahibi Olmak İçin Kuveyt Türk’ten 0 ve 2. El Finansmanını

Avantajlı oranlar ile KuveytTürk araç finansmanı, Faizsiz araç finansmanı- Acilkrediler.com‘un değerli yetkilileri, buradan bir çok kimsenin finansal isteğine güzel çözüm önerileri sunuyorsunuz. İşin açıkçası benimde bir sıkıntım var ve sizlere başvuru yapmak istedim. Elimde bir birikmişim var. Daha öncesinden 2. el oto kullanmıştım. Bu büyük sıkıntı doğurmuştu benim için. Zaten sattım onu. Şimdi yeni bir araç almak istiyorum ama mümkünse sıfır veya yaşı yeni olan bir araba.

Yalnız ben hayatım boyunca hiç bir zaman faize bulaşmadım. Bulaşmak da istemiyorum. Elimdeki para ile sıfır km bir araba alabilme şansım yok. Bankalardan da kredi çekemiyorum. Faiz durumundan dolayı. Bazı bankaların kar payı oranı ile kredi verdiklerini duydum. Bu doğru ise benim için bir banka bilgilendirmesi yapabilir misiniz?

KUVEYT TÜRK ARAÇ FİNANSMANINI DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ

Değerli okurumuz, sizin durumunuzda olan binlerce hatta yüz binlerce insan var. Kredi çekmek durumunda ama faize de bulaşmak istemiyor. Bu açıdan da ülkemizde faizli bankacılığa alternatif olarak kar payı oranlı olan, dolayısıyla da faizsiz bankacılık hizmetleri sunan bankalar var. Bu yazımızda da Kuveyt Türk’ün araç finansmanı hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu krediyi değerlendirebilirsiniz.

KUVEYT TÜRK 0 VE 2. EL ARAÇ FİNANSMANI

Kuveyt Türk’te faiz yok. 0 veya 2. el arabalardan beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Siz aracınızı beğeniyorsunuz. Ardından Kuveyt Türk bu aracı satın alıyor ve kar oranı ise sizlere satıyor. En fazla 5 yaşına kadar araç finansmanı sağlanılıyor. 48 aya kadar da taksit yaparak ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Almak istediğiniz aracın 50 bin liraya kadar olan kısmı için %70 finansman sağlanılıyor. 50 bin liranın üstü için ise %50 oranında finansman sağlanılıyor.

Sizlere sunulan kar oranı %1,17 dir. Finansmanınızı TL ve YP cinsinden alabiliyorsunuz. Bunun dışında bir de tahsis ücreti de ödemeniz gerekecektir. Tahsis ücreti istediğiniz miktarın binde beşi kadardır. Ayrıca peşin olarak tahsis edilmektedir. Detaylı bilgiye Kuveyt Türk şubelerinden veya 444 0 123 – 0 850 251 0 123 nolu iletişim merkezinden de ulaşabilirsiniz. Haydi şimdide örnek hesaplamaları inceleyelim.

50 BİN LİRA İÇİN ARAÇ FİNANSMANI HESAPLAMASI

Biraz birikmişiniz var. Size de 50 bin lira lazım. Bu parayı da 48 ay da ödemeyi planlıyorsunuz. Sizler için Kar oranı %1,17 olarak şekilleniyor. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.438,82 TL dir. Ödenecek toplam tutar ise 69.063,51 TL dir. Finansman Tahsis ücreti 262,50 liradır. Aylık maliyet oranı %1,4273 dür. Efektif yıllık kar oranı %18,5381 dir. Kasko ise alacağınız aracın değerine ve modeline göre değişecektir.

30 BİN LİRA İÇİN ARAÇ FİNANSMANI HESAPLAMASI

İstediğiniz aracın değeri 60 bin lira ama sizde 30 bin lira hazır. Haliyle de 30 bin liraya daha ihtiyacınız var. Hemen Kuveyt Türk’e başvurdunuz ve 48 ay da ödemeyi talep ettiniz. Kar oranı da sizlere %1,17 olarak sunuluyor. Buna göre finansman taksidiniz de 863,29 TL dir. Ödenecek toplam tutar ise 41,438,11 TL dir. Aylık maliyet oranı %1,4273 dür. Efektif yıllık kar oranı %18,5381 dir. Kasko ise alacağınız aracın değerine ve modeline göre değişecektir.

20 BİN LİRA İÇİN ARAÇ FİNANSMANI HESAPLAMASI

Şimdi de 20 bin lira araç finansmanına ihtiyaç duyduğunuzu düşünelim. İşler tıkırında. Bu açıdan da 48 ay kadar uzun vadeye ihtiyaç duymuyorsunuz. Bu açıdan da 24 ay vade ile bu işi çözmek istiyorsunuz. 20 bin lirayı 24 ay vade ile ve %1,17 faiz oranı ile de aldığınız da aylık taksidiniz 987,39 TL dir. Geri ödenecek toplam tutar ise 23.697,24 TL dir. Aylık maliyet oranı %1,4273 dür. Efektif yıllık kar oranı %18,5381 dir. Kasko ise alacağınız aracın değerine ve modeline göre değişecektir.

 

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.