Kredim Akbak”ta ŞOK Kampanya Günlük 10 Liraya 10 Bin Lira Kredi

Kredim Akbank’ta, günde 10 liraya 10.000 TL kredi, düşük faizli kredi- Yapılan bir araştırmaya göre ülkemizde en fazla çekilen kredi miktarı genel itibariyle 10 bin lira. Bu rakam herkesin derdine merhem olacak tutarda. Zira toplum geneli çok fazla zengin değiliz. Haliyle de bir araba alınacaksa 10 bin liralık bir doğan yada şahin yeterli olacaktır. evin eşyaları değişecekse, lükse gerek yok, 10 bin yeter. Aynı bu şekilde esnafına da, memuruna da emeklisine de 10 bin lira lazım.

KREDİM AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİNDEN HABERİNİZ VAR MI?

10 Bin liranın herkese ve her kesime lazım olduğunu belirttik. Haliyle de millet banka arayışı içerisinde. Uygun faizli kredi en önemli husus. Bankalar da insanların 10 bin lira ihtiyacını bildiklerinden, bazı kampanyalar düzenliyorlar. Bu bankalardan birisi de akbank. Günlük 10 lira nelere gitmiyor ki? Düşünün bugün sigarayı bıraksanız, bunun yerine 10 bin liralık bir birikim yapabiliyorsunuz. Yada bardağı 10 liradan kahve içeceğinize, daha büyük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

KREDİM AKBAN’TA GÜNDE 10 TL’YE 10 BİN LİRA KREDİ

Akbank, avantajlı bir kredi kampanyası hazırlamış. Aldığınız krediyi en fazla 48 aya kadar vadelendirebiliyorsunuz. Bunun dışında dilerseniz aylık eşit taksitli olarak kredi alabiliyorken, dilerseniz de 3 ay ertelemeli olarak da kredi alabilirsiniz. Bunun dışında en düşük faiz oranı %1,15’den başlıyor. Kredi faiz oranı alacağınız kredinin limitine göre ve vadesine göre değişiklik gösterebiliyor. Mesela 24 ay vadeye kadar akbank şubelerinden kredi alırsanız faiz oranı %1,15 oluyor.

BAŞVURU VE BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

Akbank müşterisi iseniz; internet şubeden, cep şubeden veya telefon şubesinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun dışında diğer müşteriler akbank web sitesinden başvuru yapabilirler. Ha ben internetten anlamam diyenler, kendilerine en yakın banka şubelerine uğrayabilirler. Başvuru yaparken nüfus cüzdanınızın yanınızda olması gerekiyor. Ayrıca gelir belgenizin, sgk hizmet dökümünüzün ve adres teyit edici bir belgenizin de olmasına dikkat edin.

10 BİN LİRA İÇİN KREDİ HESAPLAMASI

10 Bin lira çok acil lazım. Akbank’tan almaya karar verdiniz. Bunu da uzun vadeye yaymak istediniz ve 48 ay taksitle almaya karar verdiniz. Şimdi de ödeme koşullarını merak ediyorsunuz. Bizlerde acilkrediler.com olarak sizler için hemen hesaplama yaptık. Akbank 10 bin lirayı 48 ay vade ile verdiğinde istediği faiz oranı %1,35 dir. Orana ve vadeye baktığımızda aylık taksit tutarı 301,33 TL dir. Toplamda geri ödemeniz gereken kredi tutarı ise 14.463,74 TL dir.

Kredi tahsis ücreti 10 bin liranın %0,5’i olduğuna göre 50 lira ödemeniz gerekecek. Aylık maliyet oranı %1,6438 dir. Yıllık maliyet oranını ise incelediğimizde %21,6101 oranı karşımıza çıkıyor. (Kredi tahsis ücreti yıllık maliyet oranına dahil edilmiştir.) Bu krediyi aldığınızda hayat sigortası da yaptırmanız gerekmektedir. Ama tam bir rakam diyemiyoruz. Çünkü sigorta kişinin yaşı ve cinsiyetine göre değişiyor.

BU YAZIMIZI FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENİRSENİZ SEVİNİRİM

Garanti Bankası’ndan 5 dakikada onaylı 5.000 tl kredi imkanı

Denizbank’tan Hoş Geldin Faizi ile Hoş Geldin Kredisi Kolay Başvuru

Ziraat Bankasından Masrafsız 5.000 tl ve 10.000 tl 12-24 ay vadeli Kredi Alabilirsiniz

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.