ICBC’den 15.000 TL Hesaplı Kefilsiz ve Teminatsız Kredi Hemen Başvurun

ICBC Turkey, Hesaplı kredi, 48 Ay Vadeli Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi – Tüm acilkrediler.com okurlarına ilanen duyurulur 🙂 Abilerim, kardeşlerim bu kampanyadan bir birinizi haberdar edin. Malum piyasada şuan bankaların sunduğu faiz oranları çok çok yüksek. Dolayısıyla vatandaş düşük faizli kredi, arayışı içerisine girdi. Bu açıdan YAZIMIZIN ARKADAŞLARINIZ TARAFINDAN DA GÖRÜLEBİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENMENİZİ RİCA EDECEĞİM. Fazladan parasını kaptırmak istemeyenlerin bu yazıyı mutlaka incelemesi gerekiyor.

BANKA FAİZLERİ YÜKSEK AMA GÜZEL BİR ALTERNATİFİNİZ VAR

Bundan 8 -9 ay önce faiz oranlarında güzel bir indirim dalgası başlamıştı. Ama 4 aydır bankaların çoğu belirledikleri faiz oranlarını durmadan artırıyor. Ben bile bu hıza yetişemiyorum. Bir kampanyada belirlenen faiz oranı daha bir hafta geçmeden artırılıyor. Sonunda da Başbakan geçen hafta uyarıda bulundu. Şuan düşük faizli kredi altın değerinde. Bende bu altını madenlerde aramaya başladım. Karşıma ICBC Turkey çıktı. Süper bir kredi kampanyası başlatmışlar. Adına da Hesaplı ihtiyaç kredisi demişler. Bir çok kişi için de kaçırılmayacak bir fırsat niteliğinde olacak.

ICBC TURKEY HESAPLI İHTİYAÇ KREDİSİ

Bugün adını pek fazla duymadığınız ama, kullananların memnun kaldığı bir bankanın kredi kampanyasından söz edeceğim. ICBC şube sayısı az olsa da bir çok büyük şehirde hizmet veriyor. Ayrıca kredi başvurusu için de online kanallar açık. Doğal olarak herkes bu kredi kampanyasına başvurusunu gerçekleştirebilir. ICB’nin web sitesine girerek kolayca internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Genel bir açıklamadan sonra şimdi kredinin merak edilen özellikleri ile yazımıza devam edelim.

TÜM ÖZELLİKLERİ

Kredi vadesi 2 ay ile 48 ay arasında tercih edilebiliyor. Ödeme planınızı siz belirliyorsunuz yanı. Bunun dışında faiz oranı da çok çok iyi. Vade sayınız ne olursa olsun, kredi tutarınız ne kadar olursa olsun, sizlere sunulan faiz oranı %1,16 olacaktır. Bu tarih itibariyle, belirlenen faiz oranı çok düşük ve fena değil. Hani sizler için güzel bir alternatif olabilir. Kredi için belirlenen bir limit yok. Bankaya sunacağınız ve belgeleyebildiğiniz aylık gelirinize göre kredinin üst limiti belirlenecektir.

Bu kredi için normalde ne kefil, nede teminat talebinde bulunuluyor. Normal kredi ve prosedürde bunlar aranmıyor. Yalnız ben bana verilen krediden çok daha fazla bir limit istiyorum derseniz, mecburen gayrimenkul teminatı göstermeniz gerekecektir. Yada kefilde sunarak kredi limitinizi artırabilirsiniz. Hayat sigortası yaptırmanız gerekecek. Ha birde kredi tahsis ücreti olayı var. Bunlar sizin için ufak ama ek masraf olacaktır. Zaten hemen hemen tüm bankalarda bu masraflar karşınıza çıkıyor.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Dilerseniz şimdide hızlıca bir kredi hesaplaması yapalım. 15.000 TL krediye ihtiyaç duyduğunuzu varsayalım. Kredi ödemenizi de 48 ay vade ile yapacaksınız. Faiz oranının standart olduğunu ve %1,16 olduğunu belirtmiştim zaten. Bu üç veriye göre hesap yaptık ve aylık taksit tutarınızın 430,53 TL olacaktır. Bankanın sizlerden alacağı ortalama masraflarınız 94,75 olacaktır. Bu tutar içerisinde bir yıllık hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti bulunmaktadır. Efektif faiz oranı %18,4559 dur.

Denizbank Hoşgeldin Kredisi Gelir Belgesiz ve Kefilsiz TC İle Çok Hızlı Başvuru

“ICBC’den 15.000 TL Hesaplı Kefilsiz ve Teminatsız Kredi Hemen Başvurun” üzerine 16 yorum

  1. Acil ne öte ihtiyacım var ama Keredi çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim emekli çalışanın 20 senedir ayni isyerindeyim 15 tl ye ihtiyaç var araç değiştirecek teşekkürler

    Cevapla
    • İbrahim Bey, Biz aracı değiliz. Yalnızca sizler için bankaların en özel ve hesaplı kredi kampanyalarını haberleştirerek sunuyoruz. bankalar ile ve diğer finans kuruluşları ile herhangi bir bağımız yok. Kredi başvurunuzu akbank’a giderek gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten aracılık yapıyoruz, diyenlerin sözüne inanmayın ve bilgilerinizi vermeyin. Hayırlı günler dilerim…

      Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.