İş Bankası Şöför, Çağrı Merkezi, KKTC Memur Alım İlanı Kaçırmayınnnn!!!

İş Bankası personel alımı 2017, iş bankası çağrı merkezi memur alımı, iş bankası şöför alımı, iş bankası KKTC memur alım ilanı, başvuru şartları – Değerli okurlarımız ve bizden yaşça küçük olan sevgili kardeşlerim. Çok özel ve yeni bir haber ile karşınızdayım. İşsizlik belkide ülkemizin önündeki en büyük sıkıntılardan bir tanesi. Adeta başa bela. Yıllarca okul okuyorsunuz hatta üniversiteyi de bitiriyorsunuz ama sonucunda işsiz dolaşıyorsunuz. En iyi ihtimalle de çalışma saatlerine uymayan bir iş veren size 1.400 TL veriyor ama 3 kişinin işini yapmanızı bekliyor. Haliyle de en uygun iş kolu olarak ya devlet kadrolarına yada bankalar gibi çalışma şartları uygun olan kurumlara giriş yapmak istiyorsunuz.

İŞ BANKASI PERSONEL İLAMINI DUYDUNUZ MU?

Bende bu yazı ile henüz dumanı üstünde olan bir banka personel alım ilanından söz edeceğim. Bu arada bundan önceki yazımız olan KOSGEB KOBİ Uzman Yardımcısı Alım İlanı konulu yazımıza da BURAYI TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Bşz yazımıza geri dönüş yapalım. İş bankası personel alım ilanı yayınladı. Bu ilana göre Şöför, Çağrı Merkezi Memuru ve KKTC’deki şubeye Memur alımı yapılacağından söz ediliyor. Detaylar, başvuru tarihleri ve daha bir çok merak ettiğiniz konuya ise yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

İŞ BANKASI ÇAĞRI MERKEZİ MEMUR ALIM İLANI VE ŞARTLARI

İş bankası çağrı merkezine genç iş arkadaşları arıyor. Son sınav başvuru tarihi 31 temmuz 2017 dir. Sınav ile ilgili yapılacak duyurular ve davetler 2 ağustos 2017 saat 18.00’dan sonra başvuru durum takip alanında yapılacaktır. İş başvuru formunu dolduruyorsunuz. Ardından bu pozisyon size uygun mu bundan iyi emin oluyorsunuz. Ardından sınava başvurunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonrada başvuru takip bölümde belirtilen tarihte takiplerinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekiyor. Ayrıca 7 ağustos 1989 ve sonrasında doğmuş olmanız da şartlardan bir diğeri. Arkadaşlar detaylı bilgiye iş bankası ana sayfasında yer alan başvuru ilanlarından ulaşabilirsiniz.

İŞ BANKASI KKTC MEMUR ALIM İLANI VE ŞARTLARI

Sınav başvuruları 14 Ağustos 2017 tarihi saat 15.00’a kadar yapılabilir. Başvurular Girne caddesi Lefkoşa’da bulunan alan iş bankası müdürlüğünden gerçekleştirilebilecek. Üniversite mezunu olmanız gerekiyor. Başvuruda diplomanızı yada mezuniyet belgenizi, kimliğinizi ve 2 adet vesikalık fotoğrafınızı da sunmanız gerekiyor. başvuru yapacak olanların 19.08.1989 ve sonrası doğumlu olması gerekiyor. 19 ağustos 2017 tarihinde sınav gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgi ve mezunun olunması gereken bölümlerin listesine iş bankası ana sayfada yer alan personel ilanları bölümünden ulaşabilirsiniz.

İŞ BANKASI ŞÖFÖR ALIM İLANI VE ŞARTLARI

Bankalarda aynı devlet kurumları gibi işleyen ve çalışan kurumsallaşmış iş yerleridir. Küçük yada büyük her pozisyonda eleman ihtiyaçları olmaktadır. İş bankası da yaptığı açıklamaya göre Şöför alımı yapacağını belirtti. Buna göre alınacak şöförler Zonguldak, Diyarbakır, İstanbul, Kırklareli, Van, Ankara, İzmir ve Bursa’da görevlendirilecektir. İşe alımlar; Başvuru, Dikkat testi ve çalışma stilleri envanteri, sürüş testi, mülakat ve  belge hazırlama süreçlerinden geçmektedir. Sınavlar ile mülakatlar İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Başvurunuzu bu link ik.isbank.com.tr/IKbasvuru/login.aspx ile gerçekleştirebilirsiniz. Sınav tarihi de 27 temmuzda yapılmaktadır. 27 temmuz 1989 ve sonrası doğumlu olmanız gerekiyor. T.C. Vatandaşı olmanız da şartlar arasında. En az lise mezunu olmanız gerekiyor. 2016 tarihinden önce alınmış B yada D1 ehliyetinizin olması da gerekiyor. Detaylı bilgiye iş bankası adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.