8444’e SMS Yolla 10.000 TL Odeabank Yaz Kredini Hemen Al

Odeabank Nakit Hazır Yaz Kredisi, Odeabank ihtiyaç kredisi, Kredi notuna göre kredi, Yaz özel kredisi – Yaz ayları geldi geleli, sıcaklardan bunaldık. Bir odamıza da değil, neredeyse tüm odalarımıza klima taktırır olduk. Evimin yanında hemen bir düğün salonu var ve her gün düğün yapılıyor. Malum yaz ayı işte. Tatile çıkanlar mı dersin, yoksa 2. el klimalı araba alanlar mı? Hepimizin harcamaları oluyor. Maddi sıkıntı ise en büyük problem. Kredi çekmek durumunda kalacağız. Banka seçimi ise en önemli konu.

EN UYGUN KREDİYİ HANGİ BANKA VERİYOR?

Geçen bir bankanın kredi kampanyasını inceliyordum ve gördüğüm faiz oranı karşısında adeta şok olduk. Banka tercihi yanlış yapılırsa gerçekten de zararlı çıkan siz olursunuz. Halbuki şuan piyasada dünyalar kadar bankanın kampanyaları var. Bankalar kapışıyor ve rekabete giriyor. Bir yerde rekabet varsa, en uygun rakam da ortaya çıkacaktır demektir. Ama doğru banka için de bir araştırma yapılması gerekiyor. Bizlerde doğru bankayı seçin diye kredi kampanyalarına bu site üzerinden yer veriyoruz.

ODEABANK YAZ KREDİSİ KAMPANYASINI DUYDUNUZ MU?

Yukarıda bazı bankaların yaz kredilerine ait kampanyalarını paylaştık. Bu siteye en fazla 10 dakikanızı ayırarak en hesaplı krediye ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda ise Odeabank’ın yaz kredisinden söz edeceğiz. Oldukça alternatif sunmaya çalışıyoruz. Bu sayede kendinize göre en hesaplı bankayı bulabilirsiniz. Peki odeabank yaz kredi kampanyası ile bizlere neler sunuyor? Faiz oranı % kaç?, Kredi vadesi ve limiti ne kadar?Kredi başvurusu nasıl yapılıyor? Dilerseniz hemen bu kampanyayı detaylandıralım.

ODEABANK NAKİT HAZIR YAZ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Odeabank ihtiyacınıza bakmaksızın, 35.000 TL üst limitli yaz kredisi kampanyası hazırlamış. Tabi herkes kendi ihtiyacına göre kredi çekecektir. Küçük yada büyük bir çok ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Kredinin en uzun vadesi ise 48 aydır. Burada da ödeme imkanınız ve gücünüz ön plana çıkıyor. Benin durumum iyi derseniz daha az vade seçerek, erkenden borcunuzu kapatabilirsiniz. Kredi ile birlikte hayat sigortası da yaptırılıyor. Birde kredi tahsis ücreti de kesiliyor. Bunun oranı ise %0,5 kadardır.

ODEABANK FAİZ ORANLARI

Odeabank faiz oranları kredi notuna göre şekilleniyor. Zira kredi notunuz yüksek ise düşük faiz alıyorsunuz. Eğer kredi notunuz düşük ise, bu defa da yüksek faiz oranı sunuluyor. En yüksek faiz oranı %1,79 dur. En aşağı faiz oranı ise %1,29 dur. Kredi notunuza göre başvurunuzu yapabilirsiniz. Arzu ederseniz BURADAN Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? konulu yazımıza ulaşabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU

Bankaya giderek başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında SMS ile de başvuru yapabilme imkanınız bulunuyor. Bunun için telefonunuzun mesaj ekranına NAKIT yazıp bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaranızı yazıyorsunuz. Ardından hazırladığınız bu mesaj metnini 8444’e yolluyorsunuz. Odeabank sizi hızlıca değerlendirmeye alıyor ve 5 dakika içerisinde cevap geliyor. Birde online olarak başvuru yapmak isteyenler link olarak bunu kullanabilirler; odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx

Odeabank müşterisi iseniz başvurunuzu cep şube yada internet şube aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Onay aldıktan sonra da kredinize yine online olarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

 ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Diyelim ki 10.000 TL odeabank nakit hazır kredisine başvuru yaptınız. Vade sayınızı da 48 ay olarak seçtiniz. Bankada kredi notunuza baktı ve bu nota göre faiz oranı olarak %1,29’u vermiş oldu. Aylık ödemeniz gereken taksit borcunuz 297 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 53 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır.Efektif yıllık faiz oranı ise %20,5950 dir.

Diyelim ki 10.000 TL odeabank nakit hazır kredisine başvuru yaptınız. Vade sayınızı da 48 ay olarak seçtiniz. Bankada kredi notunuza baktı ve bu nota göre faiz oranı olarak %1,79’u vermiş oldu. Aylık ödemeniz gereken taksit borcunuz 336 TL dir. Kredi tahsis ücreti olarak 53 TL ödeme yaparsınız. Hayat sigortanız daha sonra hesaplanacaktır.Efektif yıllık faiz oranı ise %29,4490 dır.

“8444’e SMS Yolla 10.000 TL Odeabank Yaz Kredini Hemen Al” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.