İş Bankası Sonbahara Özel Günde 5 TL’ye 5 Bin İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi, İş Bankası Hesaplı ve Düşük Faizli Kredi Kampanyası, Günde 5 TL’ye 5.000 TL Kredi – Arkadaşlar sonbaharın belkide en güzel vaktindeyiz. Henüz 2 hafta oldu sonbahara gireli. Tabi herkesin de kendine göre bir ihtiyacı ve gideri var. En basidinden düşünecek olursak bile; odun – kömür parası, yakıt parası, kış için yiyecek konserveleri, baca tamiri, belki ev tadilatı, arabaya kışlık lastikler, vs. vs. Küçük ama toplamda dağ gibi birikmiş koskocaman bir masraf bizleri bekliyor.

SONBAHARDA MASRAFLAR ÇOK FAZLA, KREDİ İSE ÇÖZÜM YOLU

Yukarıda saydığım bireysel vatandaşların durumu elbette. Birde bunun esnaf ve çiftçi ayağı bulunuyor. Haliyle de maddi sıkıntı elbetteki hepimizde var. İhtiyaçların ve gereksinimlerin karşılanması gerekiyor. Ayrıca bunlar ertelenemiyor da. Bu durumda da en mantıklı şey bankalardan kredi çekmek. Bankalarda Bu sıralar kampanyalarını genelde sonbahara özel olarak derlemiş durumdalar. Türkiye İş Bankası da Bu bankalardan birisi. Sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlamışlar. Şartlar mı? Tüm özellikleri ile birlikte merak ettikleriniz yazımızın devamında.

İŞ BANKASI SONBAHARA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İş bankası piyasanın nabzını çok iyi tutuyor. Piyasadaki ilk kredi kampanyalarını da genelde kendileri paylaşıyor. Sonbahar geldi ve vatandaşın giderleri olacak. İş bankası da maddi ihtiyacınızı zorlamadan alabilmeniz için kredi fırsatı sunuyor. Bu kampanya ile 3.000 TL’den tutun da 100.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Tabi bankaya sunacağınız gelir belgeniz sizlerin kredi üst sınırını belirleyecek. Ama buna rağmen yine de kredi limitlerinin çok iyi olduğunu belirtmek istiyorum. Toplumun her kesimini rahatlıkla kapsayabilecek bir limit.

FAİZ ORANLARI VE KREDİ VADE SAYILARI

İş bankası oldukça uzun bir vade imkanı ile bu krediyi sizlere sunuyor. Sizlerin de taksit sayınızı belirlerken, gelir ve gider dengenizi çok iyi belirlemeniz gerekiyor. Yine de en az 3 ay ve en fazla 48 ay kredi taksiti yapabilirsiniz. Kredinin faiz oranları da %1,29 ile %1,25 aralığında olacaktır. Kredinin limitine göre faiz oranları şekilleniyor. Yüksek limite daha düşük faiz uygulanıyor. Nasıl mı? Hemen faiz oranlarını hızlıca açıklayalım;

  • Alınacak olan kredinin tutarı 3.000 TL ile 24.999 TL (dahil) aralığında olacaksa sizlere sunulan faiz oranı da %1,29 olacaktır.
  • Alınacak olan kredinin tutarı 25.000 TL ile 49.999 TL (dahil) aralığında olacaksa sizlere sunulan faiz oranı da %1,27 olacaktır.
  • Alınacak olan kredinin tutarı 50.000 TL ile 100.000 TL (dahil) aralığında olacaksa sizlere sunulan faiz oranı da %1,25 olacaktır.

 

Değerli okurlarımız, bu kredi kampanyası ile birlikte bir de, tahsis ücreti ödemeniz gerekeceğini unutmayın. Tahsis ücreti de kredinizin %0,5’i oranı kadardır. Bunun dışında hayat sigortası da mutlaka yaptırılıyor. Tabi hayat sigortasının hesaplanmasında yaş ve cinsiyet çok fazla etkili oluyor.

İŞ BANKASININ SONBAHAR KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUYOR?

Bana bu kadar bilgi yeterli değil hem daha fazla bilgi almak istiyorum diyorsanız hemde başvurumu yüz yüze yapmak istiyorsanız, iş bankası şubesine uğrayabilirsiniz. Bunun dışında SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız mesaj metnine arasına birer boşluk bırakarak; NAKİT, T.C NO, Talep Ettiğiniz Kredi Miktarı, Aylık Gelirinizi yazın. (Örneğin; NAKİT 55555533333 25000 3000) Kendinize göre mesajınızı derlediyseniz, o halde bunu 4402’ye yollamanız gerekiyor. Gelen cevap olumlu ise bankaya gelir belgeniz ile birlikte gitmeniz gerekiyor.

İş bankası müşterisi olanlar dilerse, İş bankası ATM’lerinden, telefon şubesinden, İnternet şubeden, işcepten ve İş Tabletten başvurularını gerçekleştirebilirler. Zaten krediniz onaylanırsa, banka şubesine de gitmenize gerek kalmıyor. Zira internet şubeden kolayca kredinize ulaşabiliyorsunuz.

5.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMASI YAPALIM

5.000 TL Krediyi 48 ay vade ile alalım. İş bankasından da onay çıktığını varsayalım. Ayrıca kredi limitine göre de faiz oranının %1,29 olacağının altını çizelim. Bu durumda kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödeme yapmanız gerekir. Bunun dışında yıllık ortalama 31 TL hayat sigortası ödemesi de yaparsınız. Aylık taksit tutarınız da 148 TL dir.

“İş Bankası Sonbahara Özel Günde 5 TL’ye 5 Bin İhtiyaç Kredisi” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.