İş Bankasına Günde 5 Lira Verin 5.000 TL Yaz Kredinizi Bir SMS ile Cebinizde Atın

İş Bankası Yaz Kredisi, Türkiye İş bankası Yaza Özel Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi – Çok özel bir yazı ile karşınızdayım. Araştırarak en özel kredi kampanyalarını sizler ile buluşturuyorum. Hiç birinizin yüksek faizli kredi almasına gönlüm razı gelmiyor. Sürekli bankalar büyüyüp duruyor zaten. Hiç olmazsa en hesaplı krediye ulaşın. Malumunuz şuan yazın ortasındayız ve bir çoğumuzun tek isteği güzel bir tatil yapmak. Tabi herkesin kendine göre bir ihtiyacı var. Dolayısıyla da kredi çekmek de kaçınılmaz son oluyor.

EN DOĞRU KREDİ TERCİHİ ACİLKREDİLER.COM İLE BULUNUR

Ben bu site aracılığı ile bankaların yaz ayına özel olarak sunduğu kredi kampanyalarını zaten paylaşıyorum. Bu yazı da İş bankasının Yaza Özel olarak hazırladığı bir ihtiyaç kredisi kampanyasının haberi olacak. Sizlerde çok değil, sadece 5 dakikanızı ayırarak bu haberleri inceleyerek kendinize göre en doğru tercihi yaparak, hesaplı krediye ulaşabilirsiniz. Zaten bir çok okurumuz bu yöntemi kullanıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve İş bankasının bu özel kampanyası ile sizleri baş başa bırakalım.

İŞ BANKASI YAZ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İş bankası bir çok kimsenin başvuru yapabileceği özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre iş bankasından alabileceğiniz minimum kredi tutarı 3.000 TL dir. Maksimum kredi tutarı ise 100.000 TL dir. Evet yanlış duymadınız. İş bankası ile 100 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Kredi limiti hesaplaması yapılırken de sizin bankaya sunduğunuz gelir belgeleri dikkate alınıyor. Diyelim ki aylık geliriniz 3.000 TL. Buna göre aylık gelirinizin yarı olan 1.500 lira, bir ayda ödeyebileceğiniz maksimum kredi vadesini verecektir.

KREDİ VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi vadesi 3 ay ile 48 ay arasında yapılabilmektedir. Bu tamamen müşterinin ödeme gücüne göre tercih edebileceği bir husus ve durum. Faiz oranları da %1,29 ile %1,25 arasında değişiklik göstermektedir. Bu oranlar kredi limitine göre belirleniyor. Kredi limiti arttıkça faiz oranı da düşüyor. Kredi tahsis ücreti bulunuyor. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Ama hayat sigortası kişilik özellikleriniz ile kredi özelliklerine göre belirleniyor. Banka Kefil talebinde bulunmuyor.

İŞ BANKASI YAZ KREDİSİ BAŞVURU YOLLARI

Herkes banka şubesine giderek başvurusunu gerçekleştirebilirler. Bunun dışında dilerseniz internet şubeden, cep şubeden, telefon bankacılığından ve İş Bankası ATM’lerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak SMS ile de başvuru yapabileceğinizi belirtelim. SMS ile başvuru için yapmanız gereken mesaj ekranına aralarına birer boşluk koyarak; NAKİT, 11 Haneli TC Numarası, Talep Ettiğiniz Kredi Tutarı, Aylık Gelirinizi yazıyorsunuz. Sonrasında ise 4402‘ye mesajınızı yolluyorsunuz. (Örnek Metin: NAKİT 88888888888 30000 2250 ) Başvuru şekliniz ne olursa olsun 5 dakikada cevabı alırsınız.

48 AY VADELİ 5.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

5.000 TL yaz ihtiyaç kredisini iş bankasından almaya karar verdiniz. Bu kredinin geri ödemesini de 48 ay vade ile gerçekleştirmek istiyorsunuz. İş bankası da faiz olarak %1,29 oranını veriyor. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız hesaplandığında 148 TL çıkıyor. Haliyle de günde 5 lira ile 5.000 TL’yi cebe atmış oluyorsunuz. Kredi tahsis ücreti olarak 25 TL ödeme yapmanız gerekiyor. 35 yaşında olan birisi için ortalama yıllık hayat sigortası ücreti ise 31 TL dir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.