Kamu Çalışanlarına Özel Kaçırılmayacak Yaz Kredisi Vakıfbank’ta

Çalışanlara KREDİ – Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel Yaz Kredisi, Düşük Faizli, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi – Son zamanlarda krediye ciddi manada bir yüklenme oldu. Bankaların büyüme oranları her geçen gün artıyor. Bir günde binlerce başvuru yapılıyor. Tabi artık eskisi gibi borç alma durumu yok. Eskiden olsa herkes bir birinden borç alırdı ama. Bu devirde kardeş kardeşe borç vermiyor. Aynı şekilde baba çocuğuna da borç para vermiyor. Bizlerde ele güne muhtaç olmamak için ve minnet etmemek için bankalardan kredi çekme yoluna gidiyoruz.

VAKIFBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL YAZ KREDİSİ FIRSATI

Bir bakıma banka kredileri ihtiyaçlarımızı karşılaması adına çok iyi. Lakin faiz oranları da aldı başını gidiyor. Dolayısıyla da hesaplı krediyi bulmak için iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Bizde sizlere site site dolaşmayın diye, tüm bankaların en özel kampanyalarını sunuyoruz. Sizlerde bu kampanyalar arasından en doğru olanını 5 dakika da bulabiliyorsunuz. Bu yazımızda da yine özel bir kredi haberinden söz edeceğiz. Vakıfbank Kamu Çalışanlarına Özel Yaz Kredisi Kampanyası başlatmış. Dilerseniz bu kampanyanın özellikleri hep beraberce inceleyelim.

KAMUYA ÖZEL YAZ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ VE DETAYLARI

Yaz ayları ile birlikte krediye ihtiyacımız bir nebze daha fazla arttı. Herkes kendine göre sebeplerden dolayı krediye yöneldi. Vakıfbank’da eğer kamu çalışan memur ve işçi kadrosunda iseniz, size özel bir kampanya hazırladım diyor. Bu kampanyaya göre aldığınız krediyi 3 ay ile 48 ay arasında vade yapabiliyorsunuz. Özellikle gideri fazla olanlar 4 yıl gibi uzun bir vade sayısından yararlanabiliyorlar. 3 ayda bir, aylık eşit taksitli, 3 ay ertelemeli ve değişken taksitli olarak aldığınız krediyi ödeyebiliyorsunuz. Tabi birini seçmeniz gerekiyor.

KREDİ İÇİN FAİZ ORANLARI
 • Kredi Limiti: 1.000 TL – 10.000 TL
 • Vade Sayıları: 3 – 48 Ay
 • Kredi Tahsis Ücreti: %0,5 + BSMV
 • Faiz Oranı: %1,16

 

 • Kredi Limiti: 10.001 TL – 90.000 TL
 • Vade Sayıları: 3 – 48 Ay
 • Kredi Tahsis Ücreti: %0,5 + BSMV
 • Faiz Oranı: %1,14

 

 • Kredi Limiti: 1.000 TL – 90.000 TL
 • Vade Sayıları: 3 – 48 Ay
 • Kredi Tahsis Ücreti: 0 TL
 • Faiz Oranı: %1,25

 

KREDİ AYRINTILARI

Faiz oranları yukarıdan da anlaşılacağı üzer kredi limiti ve kredi tahsis ücretine göre değişiklik gösteriyor. Tahsis ücreti ödeyecekseniz alacağınız kredi limitinin bende 5’i oranında ödeme yapmanız gerekiyor. Yalnız yukarıdaki faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız en az bir tane de kredi ile birlikte aynı gün otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Banka hayat sigortası yaptırmanızı şart koşuyor. Bu sayede hem kendini hemde ailenizi garantiye almış oluyor. Yanız hayat sigortası kredi özellikleri ve kişisel özelliklerinize göre değişiklik gösterebiliyor.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

90.000 TL Kredi aldınız ve taksit sayınızı da 48 Ay olarak belirlediniz. Bankaya da kredi tahsis ücreti ödemek istediğinizi belirttiniz. Bu isteğinizden dolayı da banka size faiz olarak %1,14 oranını sunuyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımızda, aylık taksit tutarınız 2.569,85 TL çıkıyor. Kredi tahsis ücreti olarak da 450 TL ödeme yapmanız gerekiyor. 35 Yaşında erkek bir müşteri iseniz yıllık hayat sigortası tutarınız da 319,91 TL yapıyor. Efektif yıllık faiz oranı da %18,0494 oluyor.

90.000 TL Kredi aldınız ve taksit sayınızı da 48 Ay olarak belirlediniz. Bankaya da kredi tahsis ücreti ödemek istemediğinizi belirttiniz. Bu isteğinizden dolayı da banka size faiz olarak %1,25 oranını sunuyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımızda, aylık taksit tutarınız 2.643,75 TL çıkıyor. Kredi tahsis ücreti olarak da 450 TL ödeme yapmanız gerekiyor. 35 Yaşında erkek bir müşteri iseniz yıllık hayat sigortası tutarınız da 319,91 TL yapıyor. Efektif yıllık faiz oranı da %19,5618 oluyor.

KREDİ BAŞVURUSU

Arkadaşlar iş yerinden izin alabiliyorsanız, banka şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında isterseniz şu link https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx aracılığı ile başvurunuzu internetten de yapabilirsiniz. Online başvuru sayesinde 5 dakikada başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı girerek başvuru işlemini başlatıyorsunuz. Cevaba göre de hareket ediyorsunuz.

“Kamu Çalışanlarına Özel Kaçırılmayacak Yaz Kredisi Vakıfbank’ta” üzerine 6 yorum

 1. Diğer bankalara 60 000 TL borcum var 3350 TL aylık sabit gelirim var emekliyim.60 000 TL kredi verirseniz diğer bankaları kapatır sadece size aylık ödeme yaparım.

  Cevapla
   • Osman Bey, Kredi başvuru ve alım sürecinde sizlere yardımcı olamıyoruz. Çünkü sadece bankaların kredi haberlerini sizler ile paylaşıyoruz. Ne bir banka ile nede bir finans kuruluşu ile bağımız var. Maaş bordronuzu alıp, bankaya gidip, bizzat başvuru yapmanız gerekir. Hayırlı Günler dileriz…

    Cevapla
 2. Daha önce kredi kullandım tekrar almak istiyorum ufak bi sorundan dolayı kullanamıyorum sizin müşterinizim

  Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.