Vakıfbank Yaza Özel 3 Ay Ödemesiz 0 Km Taşıt Kredisi TC İle Başvuru

Vakıfbank 0 km taşıt kredisi, yaz ayına özel taşıt kredisi, düşük faizli taşıt kredisi – Arabalar bu hayattaki en büyük ihtiyaçlarımızdan birisi. Ev yani barınak hayattaki en büyük gereksinimiz. Lakin taşıtlar ise en büyük zaruri ihtiyacımız. Çocuk gece hastalandığı zaman, eşini dostunu utanarak ararsın. Yağmurlu havalarda ıslana ıslana işe gidersin. Seyahat ederken, klimasız ve konforsuz araçlarda iki büklüm olursunuz. Hele birde yaz aylarında arabasız hayat çekilmez olur.

YAZ AYLARINDA TAŞIT İHTİYACI ÇOK FAZLA OLUYOR

Yaz aylarında arabalara her zamankinden fazlaca ihtiyaç duyuyoruz. En basitinden ailecek bir pikniğe bile gidemezsiniz. Güneş altında işe gider gelirsiniz. Bu açıdan da haziran ayından itibaren araba satışlarında bir patlama yaşanır. Bide artık eskisi gibi konforsuz arabaları da tercih etmiyoruz. Yaz tatiline çıkacağız ve 0 km bir araç satın almak istiyoruz. Lakin cebimizde yeterinde para yok. Haliyle de araba alabilmek için Kredi çekmek durumundayız.

VAKIFBANK YAZA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ

Vakıfbank’da nakit ihtiyacınızı karşılamak adına özel bir taşıt kredi kampanyası hazırlamış. Dilerseniz hep beraberce bu kampanyanın detaylarını inceleyelim. 0 Km taşıt kredi kampanyasıdır diyebiliriz. Kredi vadesini 48 aya kadar tercih edebilirsiniz.Sizlerde kendi ödeme gücünüzü baz alarak, taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Çeşitli şekillerde ödeme imkanları vardır. Örneğin aylık eşit taksitli, son taksit balon ödemeli, 3 ayda bir ödemeli, 3 ay ödemesiz dönemli ve değişken taksitli seçenekleri bulunuyor.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Şimdi en fazla merak edilen özellikleri hızlıca açıklayalım isterseniz. Öncelikle Faiz oranlarına değinelim. Bu kampanyada %1,11 ve %1,13 faiz oranları karşımıza çıkıyor. Bu oranlar kredi tahsis ücreti ödeme isteğiniz belirliyor. Tahsis ücreti ödemem derseniz faiz sizler için %1,13 oluyor. Ama her iki halükarda da bence oranlar çok düşük ve hesaplı. Sizlerden kefil ve teminat talebinden bulunulmuyor. Arabanın teminatı yeterli oluyor zaten. Ha bir de hayat sigortası zorunluluğu da bulunmuyor. Bana soracak olursanız, hayat sigortası yaptırmanızı tavsiye ederim.

Alacağınız araç 50.000 TL’ye kadar ise, bu tutarın %70’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Ama aracın değeri 50.000 TL’nin üstünde ise; 50 bin liraya kadar %50 ve 50 binin üstünde ise %50 kredi alabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ödeyecekler, alacakları kredinin %0,5’i kadar ödeme yapıyorlar. Yukarıdaki belirttiğim faiz oranlarından yararlanmak isteyenler, en az bir asgari maaş tutarı kadar da kredili mevduat hesabı açtırmaları gerekiyor.

ÖRNEK TAKSİT HESAPLAMALARI

20.000 TL 0 Km taşıt kredisini 48 ay vade ile almaya karar verdiniz. Kredi tahsis ücretini de ödemeyi kabul ettiğinizden faiz oranı sizler için %1,11 olacaktır. Aylık taksit tutarınız 566,65 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti olarak da 100 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Hayat sigortası isteğinize göre yapılacaktır. Efektif yıllık faiz oranı da %17,5462 olacaktır.

20.000 TL 0 Km taşıt kredisini 48 ay vade ile almaya karar verdiniz. Kredi tahsis ücreti ödemek istemiyorum dediniz. Bu durumda faiz oranı sizler için %1,13 olacaktır. Aylık taksit tutarınız 569,60 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 0 TL dir. Hayat sigortası isteğinize göre yapılacaktır. Efektif yıllık faiz oranı da %17,5423 olacaktır.

ONLİNE BAŞVURU İMKANI

Başvuru yapacak olan okurlarımız, dilerse online olarak bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Bunun için de öncelikle şu linki https://subesizbankacilik.vakifbank.com.tr/bireyselkredibasvuru/Subesiz2/BireyselKrediBasvurusuYeni.aspx kullanmaları gerekiyor. Bu linki internet tarayıcınıza yapıştırın ve açılan sayfada TC Numaranız ile başvurunuzu tamamlayın. Basit ve kolay. Onay geldiğinde de bankaya gidip kredinizi alın. Yalnız gelir belgesi mutlaka sunmanız gerekiyor. Detaylı bilgiyi banka şubesindeki memurlar verecektir zaten.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.