Qnb Finansbank Müşterilerine Gelir Belgesiz Telefondan Kredi

Qnb Finansbank Telefondan Kredi, Anında, Hızlı İhtiyaç Kredisi, 7/24 Hesaplı Kredi – Çok özel bir kredi haberi ile tekrardan karşınızdayız. Hemen baştan bu krediyi qnb finansbank müşterileri kullanabiliyor diyelim. QNB müşterilerini özel hissettirebilmeleri adına çok farklı bir kredi kampanyasına imza atmış. Bende ilk duyduğumda şaşırmıştım. Sonra araştırınca bu işin doğru olduğunu anladım. Anında kredinize kavuşabiliyorsunuz. Bu arada benim hesaplarımdan bir tanesi de finansbank’a ait. Kendim bizzat uyguladığımdan sizler ile de paylaşmak istedim.

QNB FİNANSBANK MÜŞTERİLERİNE ÖZEL TELEFON İLE KREDİ

Kredi kime lazım değil ki? Hepimiz kredi ile işlerimiz ve hayatımızı bir şekilde idame ettirmeye çalışıyoruz. Yalnız vatandaşın genel isteği kredi için uğraşmamak ve anında krediye ulaşabilmek. Bu fırsatı sağlayan bankalarda daha fazla tercih ediliyor. Müşterilerine kolay kredi imkanı sağlayan bankalardan birisi de Qnb Finansbank. Demin söz etmiştim zaten. Yazımızın devamında qnb finansbank’ın telefondan kredi kampanyası hakkında detaylı bir bilgiye de ulaşmış olacaksınız. Hazırsanız başlayalım.

QNB FİNANSBANK TELEFONDAN KREDİ DETAYLARI

Sizlerde eğer qnb finansbank müşterisi iseniz kredi için kesinlikle bankaya gitmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değil. Üstelik haftanın hangi günü olursa olsun, 7 gün 24 saat istediğiniz zaman başvurunuzu yapabileceksiniz. Peki nasıl başvuru yapılacak? Hemen açıklayalım. 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini arıyorsunuz ve telefondan kredi almak istediğinizi dile getiriyorsunuz. Müşteri temsilciniz hemen başvurunuzu gerçekleştiriyor. Ardından kısacık bir süre içerisinde değerlendirmeden geçiyorsunuz.

Bu değerlendirmenin ardından size cevap veriliyor. Eğer olumluysa paranız da hemen hesabınıza yatıyor. Telefondan kredi için her müşteriye bir limit sağlanmış. Ama en düşük kredi limiti 1.000 TL ve en yüksek kredi limiti ise 30 bin liradır. En uzun kredi vadesinin 48 ay olduğunu da belirtelim. Peki faiz oranlar? Buna da kısaca değinmeye çalışalım. Faiz oranları kredi notunuza göre değişiyor. kredi notunuz yüksek ise düşük faiz alabiliyorsunuz. Biz yine de en düşük faiz oranının %1,20 ve en yüksek faiz oranının ise %1,59 olduğunu belirtelim.

%1,20 FAİZ ORANINA GÖRE ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

30 Bin Lira kredi alacağınızı düşünelim. Tabi kredi limiti yüksek olduğundan, kredi vadesini de 48 ay olarak ele alalım. Kredi notunuza bakıldığında çok yüksek olduğunu görmüş oldunuz. Kredi notunuz çok iyi olduğundan da faiz oranı olarak da %1,20 avantajı ile kredi alabiliyorsunuz. Acilkrediler.com ekibi olarak sizler için hesaplamalar yaptık. Bu hesaplamalara göre aylık ödemeniz gerekecek taksit miktarı 870 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 157,5 TL ve sigorta primi ise 1.038,35 TL dir.

%1,59 FAİZ ORANINA GÖRE ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Dilerseniz şimdide, kredi notunuzun çok düşük olduğu için sizlere sunulan %1,59 faiz oranını dikkate alarak hesaplamalarımızı gerçekleştirelim. 30 bin lirayı 48 ay vade ve %1,59 faiz oranı ile aldığınızda aylık taksit borcunuz da 960 TL olacaktır. Ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 157,5 TL ve hayat sigortası primi ise ortalama olarak 1.064,35 TL dir.

 

“Qnb Finansbank Müşterilerine Gelir Belgesiz Telefondan Kredi” üzerine 4 yorum

  1. Benim finansbank ve garanti bankasına kredi gecikmem var ama kredi çekip hepsini tek kredide toplamak istiyorum mümkün mü acaba yardımcı olursanız sevinirim

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.