Sigortasız ve Masrafsız Enpara.com Kredi Başvurusu Acil Kredi

Enpara.com kredi başvurusu, hesaplı, düşük faizli, masrafsız kredi, enpara.com nedir? – Yine özel bir kredi haberinin tanıtımı ile karşınızdayız. Kredi dediniz mi tüm alternatifleri sizlerin önüne sunuyoruz.  Malumunuz kredi hayatımızın belkide en acı gerçeği ama kredisiz de olmuyor. Araba alacağız ama kimse 4 yıllığına borç para vermiyor. Ev alacağız ama babamız bile borç vermiyor. Anlayacağınız kredi kaçınılmaz ama en önemlisi en hesaplı krediyi bulmakta.

ALTERNATİFLERİNİZ ARASINA ENPARA.COM’U EKLEMEYİ UNUTMAYIN

Deminde bahsettiğim gibi bugün sizlere çok özel bir bankacılık hizmetinden söz edeceğiz. Bu bankayı ve hizmetlerini pek çok vatandaş bilmiyor. Ama öğrenen kişilerde kolay kolay bırakmıyor. Peki bu banka ne? Enpara.com’u daha önce duymuş muydunuz? artık bu yazı ile birlikte alternatifleriniz arasına ekleyeceksiniz. Zira avantajları, fırsatları ve kredi kampanyası oldukça iyi. Dilerseniz şimdide enpara hakkında tüm merak edilenleri cevaplandıralım.

ENPARA.COM NEDİR? BİR BANKA MIDIR?

Enpara.com, ülkemizin ilk dijital bankasıdır. Yüz binlerce müşterisi vardır. Bu banka esasen qnb finansbank’a aittir. Özellikle vaktini bankada sırada bekleyerek harcamayanlar için idea bir banka. Örneğin benim bankaya gidip de ayıracak zamanım yok. Bu şekilde olan bir çok meslek grubu var. Kimse vaktini harcamak istemiyor. Çünkü zaman parayla dahi satın alınamayacak kadar değerli ve önemli. İşte bu açıdan bankada yapılan tüm işlemleri enpara.com aracılığı ile online yapabiliyorsunuz.

Hatta ve hatta telefon numarası değiştirme işleminde dahi bankaya gitmenize gerek kalmıyor. Havale ve EFT sınır ve ücretsiz. Bunu da sözleşmelerin de belirtiyorlar. Kesinlikle EFT ve Havaleye ücret ödemiyorsunuz. Otomatik ödeme talimatı verebiliyorsunuz. Çok özel faiz fırsatları ile birikimlerinizi değerlendirebiliyorsunuz. Dolar alıp rahatlıkla satabiliyorsunuz. Tabi birde çok avantajlı bir şekilde kredi çekebiliyorsunuz.

ENPARA.COM KREDİ ÖZELLİKLERİ

enpara.com şubesiz bankacılıktır. Bu açıdan şube giderleri olmadığından bunlar size artı olarak yansıyor. Benim çalıştığım bir diğer banka Türkiye’nin en fazla tercih edilenleri arasında. Ama buna rağmen 3 defa eft yapmışım ve 12 TL masraf kesilmiş toplamda. Burada işte bu tip masraflar olmuyor. Haliyle alacağınız krediyi hem düşük faiz ile alabiliyor, hemde masraf ödemiyorsunuz. Dosya masrafı, kredi tahsis ücreti ve sigorta gibi masraflar yok.

48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Alabileceğiniz en düşük kredi tutarı 1.000 TL iken, alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 30.000 TL dir. En düşük kredi faiz oranı %1,35 ve en yüksek kredi faiz oranı ise %1,38 dir. Yıllık maliyet oranı en düşük kredi bu bankadan sunulmaktadır. Bunu da kendileri ifade etmektedir. Dilerseniz bu konunun daha fazla kafanızda yer alabilmesi adına rakamlar yani hesaplamalar üzerinden yazımıza devam edelim.

ENPARA.COM ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI

10 Bin lirayı 12 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bu durumda da vade sayısına göre %1,38 faiz oramı karşınıza çıkıyor. Bu faize göre de aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 925,73 TL dir. Hesabınıza yatacak toplam para 10.000 TL dir. Sigorta masrafı yoktur. Kredi tahsis ücreti de sıfır (0 TL) liradır. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 11.108,82 TL dir. Hemen yıllık maliyet oranının da %21,7860 olduğunu belirtelim.

10 Bin lirayı 24 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bu durumda da vade sayısına göre %1,37 faiz oramı karşınıza çıkıyor. Bu faize göre de aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 507,63 TL dir. Hesabınıza yatacak toplam para 10.000 TL dir. Sigorta masrafı yoktur. Kredi tahsis ücreti de sıfır (0 TL) liradır. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 12.183,18 TL dir. Hemen yıllık maliyet oranının da %21,6132 olduğunu belirtelim.

10 Bin lirayı 36 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bu durumda da vade sayısına göre %1,36 faiz oramı karşınıza çıkıyor. Bu faize göre de aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 369,52 TL dir. Hesabınıza yatacak toplam para 10.000 TL dir. Sigorta masrafı yoktur. Kredi tahsis ücreti de sıfır (0 TL) liradır. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 13.302,76 TL dir. Hemen yıllık maliyet oranının da %21,4416 olduğunu belirtelim.

10 Bin lirayı 48 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bu durumda da vade sayısına göre %1,35 faiz oramı karşınıza çıkıyor. Bu faize göre de aylık ödemeniz gereken kredi tutarı 301,33 TL dir. Hesabınıza yatacak toplam para 10.000 TL dir. Sigorta masrafı yoktur. Kredi tahsis ücreti de sıfır (0 TL) liradır. Toplam ödeyeceğiniz kredi tutarı ise 14.463,69 TL dir. Hemen yıllık maliyet oranının da %21,2686 olduğunu belirtelim.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Değerli okurlarımız, eğer enpara.com kullanıcısı iseniz kredi başvurunuzu internet bankacılığı ile 2 dakikada yapıp, 5 dakika içerisinde de onay alabilirsiniz. Yok eğer, yeni müşteri iseniz; enpra.com ana sayfaya giderek kredi başvurusunu yapınız. Tabi hemen müşteri olmanız için form açılıyor ve dolduruyorsunuz. 1 hafta veya 10 gün içerisinde enpara.com yetkilileri sizi evinizde ziyaret ediyorlar ve detaylı bir bilgi veriyorlar.

Ardından bir imzanızı aldıktan sonra encard’ınızı veriyorlar. bu sayede de kredinize kavuşabiliyorsunuz. Başvurusu kolay. Ayrıca eğer enpara.com üyesi iseniz, dünyalar kadar fırsatı yakalayacağınız gibi, kredinize de 5 dakikada kavuşabilirsiniz.

ENPARA.COM KREDİ ALTERNATİFİNDEN ARKADAŞLARINIZIN DA HABERDAR OLABİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BU YAZIYI BEĞENİRSENİZ MEMNUN OLURUZ. 

Findeks Kredi Notu Nasıl Öğrenilir ve Sorgulanır ?

40 Bin Tl Krediyi Düşük Faizli ve Hesaplı Veren 10 Banka

Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve SMS Numarası

 

 

 

“Sigortasız ve Masrafsız Enpara.com Kredi Başvurusu Acil Kredi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.