Sonunda Bunu da Yaptılar Garanti Görüntülü Kredi ile Anında Kredi

Garanti Bankası, Görüntülü kredisi sadece garanti cepte, Kolay kredi- Haydi bakalım. Arkadaşlar sonunda bunu da yaptılar. Dur bakalım daha neler ile karşılaşacağız. Geçenlerde bir teknoloji fuarına katılmıştık. Aman Alllah’ın neler neler gördüm. Özellikle teknolojik alt yapılarda gerçekleştirilen yatırımlara şaştım kaldım. Gördüklerin karşısında şaşkınlığımı ifade ettim ve helal olsun daha neler göreceğiz dedik. Teknolojik gelişmeler ciddi manada ileri seviyelere taşında.

GARANTİ BANKASI GÖRÜNTÜLÜ KREDİ ÖN BİLGİ

Şuan kurumlar özellikle de bankalar teknolojiye hiç olmadığı kadar yatırım yapıyorlar. Çünkü amaçları daha fazla insana ulaşabilmek ve daha fazla ürün satabilmek. Bir bankada müşteri temsilcisi kaç kişi ile görüşebilecek ki? Belki 10 kişi ile. Ama teknoloji sayesinde artık herkesin cebine kadar banka inmiş durumda. Ayrıca son zamanlar da teknolojik alt yapısını yenileyen garanti bankasından da güzel bir kredi kampanyası geldi. Üstelik kredi başvurusunda bankaya girmiyorsunuz. Hatta kredi alımında bile bankaya gitmiyorsunuz.

GARANTİ BANKASI GÖRÜNTÜLÜ KREDİ NEDİR?

Çoğu zaman bankaların vaktimizi aldığından şikayet edip dururuz. Sadece kredi başvurusu için 2 -3 saat beklediğimi bilirim. Artık vatandaş bundan bıkmış durumda. Bankalar da bunun farkında oldukları için SMS ile yada online olarak kredi başvurusu yapabilme imkanı tanıyor. Ama garanti bankası müşterileri için daha da özel olan bir sistem geliştirmiş. O da görüntülü kredi başvuru yapabilme imkanı. Sizlerde garanti cep ile yüz yüze görüşebileceğiniz bir uzman ile kredi işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

GÖRÜNTÜLÜ KREDİ DETAYLARI

Sizlerde garanti cep aracılığı ile yüz yüze müşteri ilişkileri yöneticisi ile görüşebilirsiniz. Kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, garanti bankasın da istediğiniz ürün hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede ne yerinizden kalkarsınız nede iş yerinizi bırakmak zorunda kalırsınız. Anında canlı destek alırsınız. Kredi başvurunuzu yaparsınız. Yaptığınız başvuruyu da bu yol ile sorgulayabilirsiniz. Eğer krediniz onaylanmış ise de bankaya gitmeye gerek kalmadan paranızı hesabınıza geçirebilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ ARAMA NASIL YAPILIYOR?

Görüntülü arama kola ve basittir. Elinize akıllı telefonunuzu alın ve garanti cep uygulamasını açın. Uygulamada Kredi Başvurusu seçeneğini bulacaksınız. Bunu tıkladıktan sonrada Görüntülü başvuru yap tuşu karşınıza çıkacak. Bunu tıkladıktan sonra da karşınıza garanti müşteri ilişkileri yöneticisi çıkacak. Bu sayede de görüntülü konuşmanızı gerçekleştirebileceksiniz. Başvuru için belirlenen saatler olduğunu da belirtelim.

Sabah saat 9 dan itibaren aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Taki gece saat 00.00’a kadar. Çalışan kişilerin de uyuması gerek 🙂 ama bu süre epeyce işinizi görecektir. İş yerinizde hemen 5 dakika da başvurunuzu yapabilirsiniz. yada akşam eve gelip yemeğinizi yedikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunda garanti cep uygulaması olmayanlar bu garanti.com.tr/tr/bireysel/subesiz/uygulama_dukkani/telefon_modeli_uyumsuzlugu.page? linki kullanarak indirebilirler.

Değerli okurlarımız, en özel ve kaliteli kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz. Bu yazımızda bir çok kişinin işine yarayacak bir kredi başvurusu haberinden söz ettik. Acilkrediler.com, bir kredi deryası olduğundan, tüm bankaların güncel kredi kampanyalarına ulaşabilir ve en avantajlı krediyi alabilirsiniz.

 

“Sonunda Bunu da Yaptılar Garanti Görüntülü Kredi ile Anında Kredi” üzerine 3 yorum

  1. ben saban kiredi kullanmak istiyorum.su yurt disindayim ama turk vatandasiyim kiredi kullanabilirmiyim yardimci olurmusunuz

    Cevapla
  2. BEN ÖDEMEKTE OLDUĞUM 10 TLKIREDİMİ DÜZENLİÖDEMEKTEYİM YALNIZ BENİM ACİL 8 .VEYA9BİN İHTİYACIM VAR BEN KIREDİ ALABİLİRMİYİMACİLDE PARAYA İHTİYACIM VAR BANA YARDIMCI OLUMUSUNUZ ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER SAYGILAR

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.