10.000 Tl Kredi Günde 10 TL’ye AKBANK’da sizleri bekliyor

Kredim Akbank’ta, Akbank ihtiyaç Kredisi Başvurusu, Düşük faizli Kolay Kredi- Değerli dostlarımız, bugün sizlere güzel bir kredi kampanyasından söz edeceğiz. Sonuç itibariyle genç yaşlı hepimize lazım oluyor kredi. Tamam tüm bankalar kredi veriyor ama artık uzun kredi işleri ve bürokrasisi ile uğraşmak istemiyoruz. Kolay kredi almanın derdindeyiz. Ne o sıraya gir, dünyalar kadar vakit harcama işi. Bunlar gerçekten de vakit kaybı. Bu zamanda vakit demek para demek oluyor.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖN BİLGİLENDİRME

Kimse vaktini harcayarak bir gününü heba etmek istemiyor. Bu açıdan da kolay bankacılık sistemleri arıyor. Bankalarda vatandaşın bu isteğini bildiğinden kolay kredi için kampanyalar düzenliyorlar. Bu bankalardan birisi de ülkemizde büyük ve çok fazla tercih edilen AKBANK. Akbank sizlere güzel bir ihtiyaç kredisi hazırlamış. Bizlerde bu yazı ile Akbank’ın sizlere sunduğu faiz oranlarından tutun da kredi detaylarına kadar, aktarmaya çalışacağız.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

İhtiyaçlarınıza ulaşın diye Akbank kişiye özel ödeme planlı ihtiyaç kredisi kampanyası sizlere de iyi gelecek. Burada alacağınız parayı nerede kullanacaksınız? diye soran yok. İster dünyayı gezin, ister düğün yapın, ister eşyalarınızı yenileyin, isterseniz de 2. el bir araba alın. Bu size kalmış bir şey. Acil para ihtiyaçlarınızda başvuracağınız güzel bir kampanya. uygun faiz oranı ve yüksek kredi vadesi ile sizlerin de hayatına bir anlam katacağa benziyor.

HERKES AKBANK KREDİ BAŞVURUSU YAPABİLİR

Düşük faizli akbank ihtiyaç kredisi için illa akbank müşterisi olmanıza da gerek yok. kolay ve çabuk bir şekilde krediye ulaşabileceksiniz. Kredi çekmek için bir kaç farklı yol olduğunu belirtelim. Öncelikle 2 dakikada web’den kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında cep telefonunuz ile ve akbank şubelerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi çekecek olanların 18 yaşından büyük olmaları gerekiyor. Ayrıca risk ve istihbaratında da olumsuzluk olmaması şart.

KREDİ TAKSİT MİKTARI NASIL HESAPLANMALIDIR?

Gelirinizi belgelendirebilmenizde şart. Kredi taksitinizi de hesaplarken şu işlemi uygulamalısınız; Maaşınız 2 bin liraysa en fazla bin lira aylık taksit ödeyebilirsiniz. Yani gelirinizin %50’si aylık ödeyebileceğiniz en yüksek kredi tutarını verecektir. Siz 1.400 lira alıyorsunuzdur, Eşinizde 1.400 lira. Bu durumda aylık geliriniz 2.800 Lira olacaktır. Aylık kredi taksit ödeme tutarınız ise en fazla 1.400 lira olacaktır. Yani hane halkı gelirinin yarısı kadar.

BAŞVURU YAPARKEN İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Kredi başvurusunda bankaya sunmanız gereken bazı belgeleriniz olacaktır. Bu belgeler; nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi veya pasaportunuzun aslı ve fotokopisi, İkametgah belgesi (gerekli görülmesi halinde), SGK’lılar Maaş bordrosunu, Serbest meslek ile uğraşanlar vergi levhalarını, Şirket ortakları ise Vergi levhası ve ticaret sicil gazetesini sunmaları gerekiyor. Emekliler de hesap cüzdanı ile başvuru yapabilecekler.

Akbank maaş müşterileri dışında kalan özel sektör çalışanlarının SGK hizmet dökümü de almaları gerekmektedir. Peki örnek ödeme hesaplamaları nasıl dır? Arzu ederseniz şimdide hesaplamalar ile bu konuyu pekiştirelim.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA PLANLARI
  • KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,38, AYLIK TAKSİT TUTARI: 303,62 TL DİR. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 50 LİRADIR, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI: %20,1291 DİR. TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 14.573,86 DIR.
  • KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,24, AYLIK TAKSİT TUTARI: 498,55 TL DİR. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 50 LİRADIR, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI: %20,0033 DÜR. TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 11.965,09 DIR.
  • KREDİ TUTARI: 15.000 TL, KREDİ VADESİ 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,38, AYLIK TAKSİT TUTARI: 455,43 TL DİR. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 75 LİRADIR, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI: %22,1291 DİR. TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 21.860,79 DUR.
  • KREDİ TUTARI: 15.000 TL, KREDİ VADESİ 24 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,24, AYLIK TAKSİT TUTARI: 747,82 TL DİR. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 75 LİRADIR, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI: %20,0033 DÜR. TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 17.947,64 DÜR.

 

Değerli okurlarımız, bir yazının daha son cümlelerine gelmiş olduk. Akbank kredisine dair söylenebilecek tüm detaylara değinmiş olduk. Artık bundan sonrası sizlere kalıyor. Değerlendireceksiniz ve şartları uyuyorsa da akbank’ı tercih edebileceksiniz. Bu arada kredi notunu merak edenler BURAYI tıklayarak KREDİ NOTU NASIL ÖĞRENİLİR VE SORGULANIR? konulu yazımıza ulaşabilirler.

ACİL KREDİYE İHTİYAÇ DUYANLARIN BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Kredi Destek Hattı 10 Bankanın 10 Bin Lira İçin Verdiği Kredi Teklifi Burada

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.