Vakıfbank Emeklilere Özel 90.000 TL Limitli İhtiyaç kredisi

Vakıfbank Emekli Kredisi Başvurusu, Uygun ve düşük faizli vakıfbank emeklilere özel ihtiyaç kredisi- Bazen düşünüyorum da iyi ki de kredi varmış. Kredi gerçekten de çok büyük ihtiyaç ve gereksinim karşılayıcımız. Zenginler ile aramızdaki farkı ortadan kaldıran araç. Kimseye minnet etmemizi sağlayan maddi kaynak. Birinden borç istemeye kalsan hem minnet ettirecek hemde 3 kuruş para verecek. Lakin krediler öyle değil. Gidersin en güzel arabayı alır geçersin. Kimseye de minnet etmezsin.

İHTİYAÇLAR FAZLA AMA EMEKLİLERİN DAHA DA FAZLA

İhtiyaçlarımız gerçekten de çok fazla. Bu açıdan bankalardan kredi çekip işimizi gücümüzü halletmeye çalışıyoruz. Hepimiz kredi çekiyoruz. Ama aramızda bir grup daha da fazla krediyi ihtiyaç duyuyor. O da emeklilerimiz. Gençlerin ihtiyaçları, orta yaşlıların ihtiyaçları bellidir. Ama emeklilerin ihtiyaçları giderek katlanır ve omuzlarına bir yük olarak biner. Sadece kendi için kredi çekmez. Oğlu askerden gelir iş sahibi yapmak için kredi çeker. Kızı evlenir çeyizi için kredi çeker.

Kimisi kendine balık tutmak için tekne alır, kimisi ufak çaplı bir dükkan açar, kimisi eşyalarını değiştirir, kimisi ev alır, kimsi araba alır, kimisi tatile çıkar vs. vs. Bu örneklerin ardı arkası kesilmiyor. Dolayısıyla da emeklilerimiz ciddi manada krediye ihtiyaç duyuyorlar.

VAKIFBANK’IN KAMPANYASINI MUHAKKAK DEĞERLENDİRMELİSİNİZ

Bankalar emeklilerin bu kadar çok paraya ihtiyaçları olduğunu bildiğinden dolayı farklı farklı ve güzel kredi kampanyaları düzenliyorlar. Bu bankalardan birisi de Vakıfbank. Emeklilere özel geliştirdiği mükemmel bir kredi kampanyası var. Bizlerde yazımızın devamında bu kredi haberlerinin detaylarına değineceğiz. Hazırsanız detaylara hep beraber bakalım.

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Vakınfabk’dan alkışlanacak güzel bir kredi kampanyası geliyor. Yüksek limit ve düşük faiz. Tam anlamıyla sizleri yansıtacak ve derdinize derman olabilecek türden. Yapabileceğiniz en yüksek kredi vadesi 48 aydır. Faiz oranı da %1,15’den başlıyor. Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı da 90.000 TL dir. Bu arada en düşük kredi vadesi de 3 aydır. Lakin çok farklı ödeme seçenekleri de mevcuttur.

3 ayda bir ödeme seçeneğinin olabileceği gibi, aylık eşit taksitli ödeme imkanınız da var. Değişken taksitli ödeme seçeneği de bulunuyor. Son olarak ilk 3 ayı ödemesiz olarak da kredi çekebilirsiniz. Dilerseniz şimdide biraz hesaplamalara değinelim ki, bu kampanya daha da iyi anlaşılabilsin.

VAKIFBANK ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
  • KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AYDIR. KREDİ FAİZ ORANI İSE %1,19 DUR. TAKSİT ÖDEME TUTARINIZ 289, 26 TL DİR. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 50 LİRA VE EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI İSE %18,8922 DİR.
  • KREDİ TUTARI: 90.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AYDIR. KREDİ FAİZ ORANI İSE %1,15 DUR. TAKSİT ÖDEME TUTARINIZ 2.576,52 TL DİR. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 450 LİRA VE EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI İSE %18,2176 DIR.
  • KREDİ TUTARI: 90.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AYDIR. KREDİ FAİZ ORANI İSE %1,24 DUR. TAKSİT ÖDEME TUTARINIZ 2.636,99 TL DİR. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ ÖDEMİYORSUNUZ VE EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI İSE %19,3923 DÜR.

 

VAKIFBAN MALİYET ORANLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR

Kredi tahsis ücreti kredi limitinize göre değişecektir. Çünkü alacağınız kredinin %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti ödersiniz. Ayrıca da kredi tahsis ücretiniz üzerinden de %5 oranında BSMV alınacaktır. Efektif yıllık faiz oranına kredi tahsis ücreti, vergiler ve faiz dahildir. Bunun dışında belirtilen faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız, hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. 10 bin lira krediyi 51 yaşındaki erkek bir müşterinin çekeceğini varsayalım. Buna göre yıllık hayat sigortası tutarı 122,99 TL olacaktır.

51 yaşındaki müşteri 90 bin liralık kredi çekecekse buna göre de yıllık kredi primi 1.106,81 TL olacaktır. Hayat sigortası yaşa, cinsiyete, kredi tutarına ve vadesine göre değiştiği için efektif yıllık faiz oranına eklenmemiştir. Kredinizi eğer 3 ay ertelerseniz geride kalan borcunuzu 45 ayda ödersiniz. ilk aylarda erteleme faizi tahsil ediliyor. Birde bu faiz oranları için müşterilerin en az bir asgari ücret tutarında kredili mevduat hesabı açtırmaları gerekiyor.

Değerli Emekli Büyüklerimiz, sizlerde krediye ihtiyaç duyuyorsanız vakıfbank emrinize amade. dediğim gibi 90 bin lira gibi yüksek bir limit ve %1,15 gibi de düşük bir faiz oranı sizleri bekliyor olacak. Bizlerde bu yeni kredi haberinden ilk olarak sizleri bilgilendirmek istedik. Bu arada Vakıfbank’ın emekliler için hazırladığı; VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ BAŞVURUSU konulu yazımıza da BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyon Ödemeleri Ne zaman ve Ne Kadar ?

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.