Go to ...

Vakıfbank Emeklilere Özel 90.000 TL Limitli İhtiyaç kredisi


Kredisi Başvurusu, Uygun ve düşük faizli emeklilere özel kredisi- Bazen düşünüyorum da iyi ki de varmış. gerçekten de çok büyük ihtiyaç ve gereksinim karşılayıcımız. Zenginler ile aramızdaki farkı ortadan kaldıran araç. Kimseye minnet etmemizi sağlayan maddi kaynak. Birinden borç istemeye kalsan hem minnet ettirecek hemde 3 kuruş para verecek. Lakin krediler öyle değil. Gidersin en güzel arabayı alır geçersin. Kimseye de minnet etmezsin.

İHTİYAÇLAR FAZLA AMA EMEKLİLERİN DAHA DA FAZLA

İhtiyaçlarımız gerçekten de çok fazla. Bu açıdan bankalardan kredi çekip işimizi gücümüzü halletmeye çalışıyoruz. Hepimiz kredi çekiyoruz. Ama aramızda bir grup daha da fazla krediyi ihtiyaç duyuyor. O da emeklilerimiz. Gençlerin ihtiyaçları, orta yaşlıların ihtiyaçları bellidir. Ama emeklilerin ihtiyaçları giderek katlanır ve omuzlarına bir yük olarak biner. Sadece kendi için kredi çekmez. Oğlu askerden gelir iş sahibi yapmak için kredi çeker. Kızı evlenir çeyizi için kredi çeker.

Kimisi kendine balık tutmak için tekne alır, kimisi ufak çaplı bir dükkan açar, kimisi eşyalarını değiştirir, kimisi ev alır, kimsi alır, kimisi tatile çıkar vs. vs. Bu örneklerin ardı arkası kesilmiyor. Dolayısıyla da emeklilerimiz ciddi manada krediye ihtiyaç duyuyorlar.

VAKIFBANK’IN KAMPANYASINI MUHAKKAK DEĞERLENDİRMELİSİNİZ

Bankalar emeklilerin bu kadar çok paraya ihtiyaçları olduğunu bildiğinden dolayı farklı farklı ve güzel kredi kampanyaları düzenliyorlar. Bu bankalardan birisi de Vakıfbank. Emeklilere özel geliştirdiği mükemmel bir kredi kampanyası var. Bizlerde yazımızın devamında bu kredi haberlerinin detaylarına değineceğiz. Hazırsanız detaylara hep beraber bakalım.

VAKIFBANK EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ KAMPANYASI

Vakınfabk’dan alkışlanacak güzel bir kredi kampanyası geliyor. Yüksek limit ve düşük faiz. Tam anlamıyla sizleri yansıtacak ve derdinize derman olabilecek türden. Yapabileceğiniz en yüksek kredi vadesi 48 aydır. Faiz oranı da %1,15’den başlıyor. Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı da dir. Bu arada en düşük kredi vadesi de 3 aydır. Lakin çok farklı ödeme seçenekleri de mevcuttur.

3 ayda bir ödeme seçeneğinin olabileceği gibi, aylık eşit taksitli ödeme imkanınız da var. Değişken taksitli ödeme seçeneği de bulunuyor. Son olarak ilk 3 ayı ödemesiz olarak da kredi çekebilirsiniz. Dilerseniz şimdide biraz hesaplamalara değinelim ki, bu daha da iyi anlaşılabilsin.

VAKIFBANK ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI
  • KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AYDIR. KREDİ FAİZ ORANI İSE %1,19 DUR. TAKSİT ÖDEME TUTARINIZ 289, 26 TL DİR. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 50 LİRA VE EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI İSE %18,8922 DİR.
  • KREDİ TUTARI: 90.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AYDIR. KREDİ FAİZ ORANI İSE %1,15 DUR. TAKSİT ÖDEME TUTARINIZ 2.576,52 TL DİR. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ 450 LİRA VE EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI İSE %18,2176 DIR.
  • KREDİ TUTARI: 90.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AYDIR. KREDİ FAİZ ORANI İSE %1,24 DUR. TAKSİT ÖDEME TUTARINIZ 2.636,99 TL DİR. KREDİ TAHSİS ÜCRETİ ÖDEMİYORSUNUZ VE EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI İSE %19,3923 DÜR.

 

VAKIFBAN MALİYET ORANLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR

Kredi tahsis ücreti kredi limitinize göre değişecektir. Çünkü alacağınız kredinin %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti ödersiniz. Ayrıca da kredi tahsis ücretiniz üzerinden de %5 oranında BSMV alınacaktır. Efektif yıllık faiz oranına kredi tahsis ücreti, vergiler ve faiz dahildir. Bunun dışında belirtilen faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız, hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. lira krediyi 51 yaşındaki erkek bir müşterinin çekeceğini varsayalım. Buna göre yıllık hayat sigortası tutarı 122,99 TL olacaktır.

51 yaşındaki müşteri 90 bin liralık kredi çekecekse buna göre de yıllık kredi primi 1.106,81 TL olacaktır. Hayat sigortası yaşa, cinsiyete, kredi tutarına ve vadesine göre değiştiği için efektif yıllık faiz oranına eklenmemiştir. Kredinizi eğer 3 ay ertelerseniz geride kalan borcunuzu 45 ayda ödersiniz. ilk aylarda erteleme faizi tahsil ediliyor. Birde bu faiz oranları için müşterilerin en az bir asgari ücret tutarında kredili mevduat hesabı açtırmaları gerekiyor.

Değerli Emekli Büyüklerimiz, sizlerde krediye ihtiyaç duyuyorsanız vakıfbank emrinize amade. dediğim gibi 90 bin lira gibi yüksek bir limit ve %1,15 gibi de düşük bir faiz oranı sizleri bekliyor olacak. Bizlerde bu yeni kredi haberinden ilk olarak sizleri bilgilendirmek istedik. Bu arada Vakıfbank’ın emekliler için hazırladığı; VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ BAŞVURUSU konulu yazımıza da BURADAN ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyon Ödemeleri Ne zaman ve Ne Kadar ?
Shares

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

1 SMS ile Anında Vakıfbank Sonbahar Kredi Başvurusu

Vakıfbank Sonbahar İhtiyaç Kredisi, Hesaplı ve düşük faizli kredi kampanyası, SMS ile kredi başvurusu – Yine kaliteli ve özel bir kredi kampanyası ile karşınızdayım. Sonbahar geldi çattı. Hazırlıklar son gaz devam ediyor. Esnafından tutun da, ev hanımına kadar herkeste tatlı bir, sonbahara hazırlık çalışması var. Anlayacağınız bir yandan konserve şişeleri hazırlanırken, öte yandan mağazaların rafları

İş Bankasından Tam Size Göre Sonbahar İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası Hesaplı İhtiyaç Kredisi, Düşük Faizli 48 Ay Vadeli Bireysel Kredi, Sonbahar İhtiyaç Kredisi – Değerli okurlarım, tekrardan merhabalar. Malumunuz bu sıralar ülkemiz de ekonomi adına hızlı ve çeşitli gelişmeler yaşanıyor. Tabi bu gelişmeler bir yana dursun, hayat devam ediyor. İşler en yalın haliyle para ile döndürülüyor. Para ile saatin çarkları hareket ettiriliyor.

1 Dakikada onaylı 10.000 Tl İhtiyaç Kredi Kampanyasını Kaçırmayın

1 Dakikada hemen onaylı ihtiyaç kredileri ile ilgili bankaların yaptığı kampanyalardan bu yazımızda sizlere bahsetmek istiyoruz. Özellikle Türkiye’ye girişinden bu yana sürekli olarak yaptığı süper kampanyalar ile adından söz ettiren İNG BANKASI Bu yaza özel kullanabileceğiniz hemen onaylı kredi kampanyasını hayata geçirmiş durumda. Acil Nakiit İhtiyaçlarınız için oturduğunuz yerden hiç bir şekilde bir yere gitmeden

Garanti Bankasından Günde 11 TL öde 10.000 Kredi al %1,49 Faiz oranını kaçırma

Bankalar artık Ramazan bayramından dolayı indirime ve faizde düşüşe gittiler. Bunlardan Birisi de Garanti bankası Günlük 11 tl ödeyerek 10.000 tl kredi imkanı sunuyor. Aslında en düşük faizle kredi sağlayan bankada bu değil yazının sonunda diğer bankaların faiz oranları ve konu linklerini sizlere sunacağım onları da değerlendirebilirsiniz. Seçime sayılı günler kaldı tabiki Bayrama da…. Gidişatın

Günde 20 Tl ye 20.000 Tl Bayram Kredisi İngBank’ta

Türkiye’de bulunan bütün bankalar özellikle Bayram gibi özel zamanlarda kendilerinin belirlediği düşük faizler ile ihtiyacı olanlara kredi sağlamaktadır. Özellikle seçime odaklanılan bu günlerde Hükümet tarafından bankalara yapılan baskılar ile, kötü gidişatı belli etmemek üzere faizler düşük şekilde tutuluyor. Bildiğiniz gibi Doların 5 tl seviyesine tırmanmasından sonra Merkez bankası faiz baz puanlarında artışa giderek doları firenledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

Shares