N Kolay Kredi Çabuk ve Hızlı Kredi Almanın En Kolay Hali

Aktifbank N Kolay Kredi Özellikleri, N Kolay Kredi Başvurusu ve Tüm Detayları- Hayatımızı şekillendiren en temel etkenlerden birisi de ekonomimizdir. Ekonomik hayatımız, tüm yaşamımıza etki ediyor desek yalan söylemiş olmayız. Aile içerisinde çıkan tartışmaların bile ilk nedeni olarak karşımıza çıkan sebebi ekonomidir. Haliyle insanlar da bir şeyler elde etmek ve belirli bir yere gelebilmek adına krediye başvuruyorlar. Sadece bizde değil. Tüm dünyada krediler revaçta.

KOLAY KREDİ İÇİN N KOLAY KREDİ’Yİ ALTERNATİFLERİNİZE ALIN

Kredilere çok ciddi başvurular yapılıyor. Günlük kredi başvuruları binler ile ifade ediliyor. Lakin bu başvurularda gerçek anlamda zaman kaybı yaşıyoruz. İşin gerçeği artık bankalar ve bankacılar ile uğraşmak ve vakit kaybetmek istemiyoruz. Oturduğumuz yerden başvurumuzu yapalım ve oturduğumuz yerden paramız hesabımıza geçsin istiyoruz. Bizlerde bu isteğinize daha fazla seyirci kalamazdık. Bugün sizlere N Kolay Kredi hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız.

N KOLAY KREDİ NEDİR? TÜM ÖZELLİKLERİ

N Kolay Krediyi Aktif Bank sizlere sunuyor. Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilmenize ve paranızı alabilmenize olanak tanıyor. Alabileceğiniz en az kredi miktarı 2.000 TL dir. Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı da 25.000 TL dir. Ayrıca en düşük vade sayısı 3 ay ile, en yüksek kredi vadesi ise 48 aydır. hayat sigortası yaptırma gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Kredi tahsis ücreti olarak ise alacağınız kredinin binde beşi kadar para ödersiniz.

N KOLAY KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız ihtiyaç duyacağınız link nkolaykredi.com.tr/anasayfa?gclid=COH4saf5tNICFY-ZGwoduZUNww#nkolay-kredi budur. İnternet tarayıcınıza yapıştırın ve başvuru sayfasına ulaşın. Eğer Aktifbank müşterisi iseniz istediğiniz olan miktarı girersiniz, sözleşmeyi onaylarsınız ve paranız 5 dakikada hesabınıza aktarılır. Gördüğünüz gibi basit ve çok kolay bir kredi imkanı sunuluyor.

Eğer Aktif Bank Müşterisi değilseniz nasıl bir yol izleyeceksiniz? Onu da hemen belirtelim. Kısacık bir başvuru formu var. Bunu dolduruyorsunuz. Ardından Sözleşmeyi onaylıyorsunuz. Kurye 7 veya 10 iş günü içerisinde belirttiğiniz adreste ziyaret edecektir. İmzanızı atacaksınız ve paranız aynı gün içerisinde hesabınıza yatacaktır. Üstelik başvurunuzu 7 gün 24 saat yapabilirsiniz. Gün sınırlaması ve mesai sınırlaması yok. Şimdide örnek hesaplamaları inceleyelim.

N KOLAY KREDİ ÖRNEK HESAPLAMALAR

KREDİ TUTARI: 2.000 TL, KREDİ VADESİ: 12 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,99, ÖDENMESİ GEREKEN KREDİ TAKSİDİ: 193,65 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 10 TL, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI:34,0250, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 2.323,80 TL DİR.

KREDİ TUTARI: 2.000 TL, KREDİ VADESİ: 24 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,99, ÖDENMESİ GEREKEN KREDİ TAKSİDİ: 110,45 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 10 TL, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI:33,4399, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 2.650,80 TL DİR.

KREDİ TUTARI: 2.000 TL, KREDİ VADESİ: 36 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,99, ÖDENMESİ GEREKEN KREDİ TAKSİDİ: 83,44 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 10 TL, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI:33,2375, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 3.003,84 TL DİR.

KREDİ TUTARI: 2.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,99, ÖDENMESİ GEREKEN KREDİ TAKSİDİ: 70,46 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 10 TL, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI:33,1365, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 3.382,08 TL DİR.

KREDİ ÖDEMELERİMİ NEREYE YAPACAĞIM?

Öncelikle Aktif Bank şubelerinden kredi taksidinizi ödeyebilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir banka hesabınızdan Aktif Bank’daki IBAN numaranıza EFT yapabilirsiniz. PTT şubelerinden 2 TL ödeyerek de ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz gibi Pttmatik’lerden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank ve vakıfbank ATM’lerinden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tabi masraflar ile ilgili ücret bilgisine aktifbank.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

SORULARINIZ İÇİN İLETİŞİM NUMARASI

Kafanıza takılmış sorularınız olabilir. Tüm merak ettiğiniz sorular için Aktif Bank Müşteri Hizmetleri numarası olan 0850 724 30 50 telefonunu tuşlayabilirsiniz. Unutmayın Aktif Bank Çağrı merkezi emrinizde olacaktır.

MERAK EDİLEN SORULAR VE CAVAPLARI

Elime ne kadar net kredi rakamı geçer? Kredi çektikten sonra elinize kredi tahsis ücreti kesildikten sonra kalan rakam geçecektir. Örneğin 2.000 TL için 10 TL tahsis ücreti kesileceğine göre elinize 1.990 TL geçecektir. N Kolay Kredi Avantajları Nelerdir?: Öncelikle yerinizden kıpırdamadan ve sayfalarca kağıt imzalamadan kolay bir şekilde krediye ulaşabilme imkanı sunulur. Ardından size zorla şu ürünümüzü de alın diye direten banka görevlisi de olmayacak.

Ayrıca kredinizi kolay alabilmeniz için de passoling banka kartı da adresinize gönderilmektedir. N Kolay Krediye Kimler Başvurabilir? Bu krediye ülkemizin vatandaşı olan 18 yaşından büyük herkes başvuru yapabilir. Yalnız risk ve istihbaratının da temiz olması koşulu ve şartı ile. Kredi Notu Nasıl Sorgulanır? konulu yazımıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sevgili okurlarımız, Durmadan reklamlarda çıkan ve herkesin dikkatini çeken N kolay kredi hakkında detaylı bir yazı oluşturduk. Şartlar bu şekilde. Zaten bu yazıyı da size bir alternatif sunabilmek adına kaleme aldık. Bizlerden şimdilik bu kadar. Tüm kredi haberleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

KOLAY KREDİ ARAYIŞINDA OLANLARIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ İÇİN FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Şubeye Gitmeden Acil Kredi Kredim Akbank’ta Sizleri Bekliyor

Vakıfbank Emeklilere Özel 90.000 TL Limitli İhtiyaç kredisi

 

“N Kolay Kredi Çabuk ve Hızlı Kredi Almanın En Kolay Hali” üzerine 5 yorum

  1. Merhaba benim kredi notum düşük Aktif bankın bukredisinden yararlanmak istiyorum fakat takibim olduğundan bundanfaydalanamıyorum lütfen yardımcı olun acilen 3000 tle istiyorum mayış badrolu ve SGK m var

    Cevapla
  2. Merhaba ben 2000 tl Aktif banktan tanışma kredisi almak istiyorum borclarimi kapatıp aktif bank müşterisi olmak istiyorum nasıl kredi alırım kredi notum ve takiplerm var bankalar vermiyor yardımcı olun lütfen teşekkür ederim

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.