Go to ...

Ziraat Bankası 3 Ayda 1 Ödemeli Kredisi ile rahata kavuşun


‘nın çıkartmış olduğu yeni bir ödeme sistemi bu. Devletimizin en güçlü bankalarından birisi olan Ziraat ile sizler çekeceksiniz ve 3 ayda bir şekilde ödeyeceksiniz. ’deki malum ekonomik durumlar göz önünde bulundurulduğunda vadenin uzun olması insan olarak bizleri rahatlatacaktır. Hani bir ay paranız olmaz ikinci ay olmaz ama üçüncü ay olmalı çünkü vade üç ayda bir şekilde devam ediyor 🙂 Üç ayda toparlayabileceğiniz kredileri çekmeniz gerekiyor tabiki. Ekstra elzem birşey yok. Ziraat mankası masrafsız kredisi diye geçen bu kampanyadan yararlanmak isteyen herke, diğer kredilerdeki gibi tahsis ücreti vs ödemiyorlar. Bu krediyi almak için olmazsa olmazlardan birisi hayat sigortası. malum ölür mölürsünüz Allah korusun banka parasını sigortadan tahsil etsin dimi 🙂

BEN ÖLÜNCE BANKA PARAYI KİMDEN ALACAK ?

Amaaan siz öldükten sonra banka parayı almış almamış aslında umrunuzda olmaz dimi. Diğer taraf var, yanınızda neler getirmişsiniz diye bakacaklar, Hayır var mı ? Hasenat var mı ? Üstüne düşen kulluk görevlerini ifa etmişmisin. Yani doğal olarak sen bu borcu düşünmezsin. Hah işte tam bu noktada, sana parayı veren Ziraat ya da diğer bankalar malesef düşünüyorlar. Bu borçlar aile bireylerine kalmıyor. Hayat sigortası diye bir icat var, onun sayesinde sana verdikleri ve rahmetli olarak ödeyemediğin tutar ne kadarsa onu gidip şıkır şıkır alıyorlar hayat sigorta firmasından. Rahat olun aileniz rahatta 🙂

3 AYDA 1 ÖDEMELİ MASRAFSIZ ZİRAAT İHTİYAÇ KREDİSİ ŞARTLARI 

Çekeceğiniz Ziraat bankası masrafsız kredisinde bizler sizlere 10.000 TL ile ilgili örnekler sunmak istiyoruz. Çekeceğiniz bu için sizden talep edilen faiz oranı aylık bazda ödeyeceğiniz düşünüldüğünde %1,63 olurken üç ayda bir ödeme yapmak istediğinizde bu faiz oranı banka tarafından malesef arttırılıyor. Eeee adı banka mecburen paradan kazanacak hemen aşağıdaki örneklerle açıklayalım isterseniz.

10.000 TL kredi Aylık %1,63 Faiz Aylık ödeme tutarı : 389 iken bu parayı 3 ayda ödemek isteyenler için

10.000 TL Kredi 3 ayda bir ödemeli tutarı : 1.190 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu krediden faydalanmak için herhangi bir Ziraat Bankası şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Bu arada ortalama 210 tl ye hayat sigortası yaptıracaksınız. Her yıl bu tutar hesabınızdan alınacak ya da peşin olarak ödeyeceksiniz. 1 yıl kredi çekenler bu para ile kurtulurken, artık çekilen kredi vadesi ile doğru orantılı olarak artış gösteriyor. Yani uzun vadede her yıl hayat sigortası yaptıracaksınız ve ödemede bulunacaksınız.

5.000 TL Kredi lazım ise Ziraat bankasının uygulayacağı faiz oranı yine %1,63 olacaktır. Bu krediyi de üç ayda bir şekilde ödemek isterseniz malesef faiz artış gösterecektir. Yıllık vadede bu paraları çektiğinizde yine hayat sigortası yaptırmak zorundasınız.

Konuyu beğendiysen lütfen FACEBOOK veya diğer soslay medya araçları ile sol taraftan paylaşır mısın ? Belki birisinin ihtiyacı olur bu bilgilere ve sende vesile olursun. 

ACİLKREDİLER.COM

Tags: , , , , , , ,

36 Responses “Ziraat Bankası 3 Ayda 1 Ödemeli Kredisi ile rahata kavuşun”

 1. seher
  13 Eylül 2018 at 20:19

  Bende istiyorum verebilirmisiniz acil

 2. SEVİM ERDEM
  8 Ağustos 2018 at 11:29

  5 BİN TL IHTIYACIM VAR HALK BANKTANDA KULLANDIM ÖDÜYORUM TEKRAR ALABILIRMIYIM

 3. Özlem açık
  8 Ağustos 2018 at 11:13

  Bana da 10 bin tl lazım bana da verebilir misiniz???

 4. Kubilay
  30 Temmuz 2018 at 20:10

  Bende istiyorum kredi 50 bin lira

 5. Önder Sevindik
  7 Haziran 2018 at 22:19

  40 bin TL istiyorum ??

 6. 26 Mayıs 2018 at 22:17

  Bana 40 bin tl lazım verebilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About muratcabuks