Halkbank SMS Hızlı Kredi ile Paran Anında Hesabında Kolay ve Çabuk Kredi

Halkbank Hızlı Kredi, Türkiye Halk Bankası Anında İhtiyaç Kredisi, Düşük Faizli Hemen Nakit Para, Acil Kredi – Bu devirde düşük faizli kredi bulmak gerçekten de kolay değil. Bu açıdan iyi araştırmak ve çok iyi analiz ederek karar vermek gerekiyor. Aksi takdirde piyasa insana acımıyor ve yüksek faiz ile kredi almak durumunda kalabiliyoruz. Acilkrediler.com ailesi olarak da, siz değerli okurlarımızın inceleyebilmesi için bankaların en özel ve kaliteli kampanyalarını sunuyoruz. Açık söylemek gerekirse hiç bir banka ile bağımız yok. Hiç biri babamızın oğlu değil. Ama kredisiz de yapamıyoruz. Bu açıdan da en uygun olanını ve hesaplı olanını tarafsız bir şekilde sunuyoruz.

DÜŞÜK FAİZLİ VE KOLAY KREDİ ALMAK MÜMKÜN MÜ?

Düşük faizli kredi bulmak çok önemli. Bugün bu yazımızın temelini de iki farklı özellik oluşturacak. bu özelliklerden birisi hızlı krediye ulaşabilmeniz. İkinci özelliği ise düşük faiz ile kredi alabilmeniz. Esasen bu iki özellik bir çok kimse için tercih meselesi olabiliyor. Deminde dediğim gibi düşük faizli kredi bulmak çok zor. Bununla beraber millet kolay kredi almanın derdinde. Teferruattan bıkmış ve prosedürlerle uğraşmak istemeyen yüz binlerce vatandaş var. Peki böyle bir krediyi nasıl ve nereden bulabiliriz? Halkbank bu sıralar hızlı kredi kampanyası ile müşterilerini selamlıyor. Bende ilk gördüğümde şaşırdım. Özellikle faiz oranı çok uygun. Detaylar mı? O da yazımızın kalan kısmında.

HALKBANK HIZLI KREDİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank büyük banka olduğunu bu kampanya ile bir kez daha ispatlamış durumda. Bankalar zaman zaman kendi müşterilerini memnun edebilmek adına ve ayrıcalıklı kılabilmek adına özel kampanya ve fırsatlar sunuyorlar. Bu kredi kampanyasının temelini ise kolay kredi alabilme oluşturuyor. Bankaya gitme, belge sunma, sayfalarca imza atma, bugün git yarın haber gelir gibi hiç bir prosedür ve can sıkıcı hiç bir durum söz konusu değil. Halbank şubesine uğramadan krediniz hemen anında hesabınıza yatıyor. Kredi vadesini de 48 aya kadar tercih edebiliyorsunuz. Uzun vade özellikle de dar gelirliler için çok önemli bir konu oluyor. Kredi borcunu uzun aylara bölerek ufak taksitlerde ödemek istiyorlar.

KREDİ LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi kampanyasının tahsis ücreti bulunuyor. Cebinizden alacağınız kredinin binde beşi oranında bir para çıkacak. Kredinin en düşük limiti 1.000 TL dir. Ayrıca bu kampanyadan yararlanabileceğiniz en yüksek kredi limiti ise 25.000 TL kadardır. Kredinin faiz oranı ise çok çok hesaplı. Çünkü Halkbank bu kampanya için %1,13 faiz oranını belirlemiş. Sizlerde farklı bir kaç banka araştırması yaparsanız bu oranın çok uygun ve hesaplı olduğunu görebilirsiniz. Kredi kampanyasının bir de hayat sigortası bulunuyor. Bir hatırlatmadan bulunacak olursak; Hayat sigortası hesaplamasında kredinin faiz oranı, kredi limiti, vade sayısı, yaşınız ve cinsiyetiniz etkili oluyor.

HALKBANK HIZLI KREDİ İÇİN BAŞVURU KANALLARI

Ben bu kampanyaya başvuru yapacak olanların halkbankası müşterisi olmaları gerektiğinin altını bir kere daha çizmek istiyorum. İnternet şubeden, mobil şubeden ve dialogdan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada SMS ile de başvuruda bulunabilirsiniz. SMS ile başvuru yapacak olanlar aralarına birer boşluk koyarak sırasıyla KREDI, T.C No, Aylık Gelir Bilgisi ve İstediğiniz Kredi Tutarını yazmanız gerekiyor. (örnek: KREDI, 25825825825 2500 10000 )Sizlerde mesajı yazdıysanız, daha sonra bunu 3452’ye yollayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi oldukça fazla kredi başvuru yolu var. Ama en rahat internet şubeden başvuru yaparak anında hesabınıza aktarmanız.

HIZLI KREDİ  ÖRNEK ÖDEME PLANI

10.000 TL Hızlı krediye başvuru yaptınız ve onay aldınız. Ayrıca kredi vadenizi de 48 ay olarak belirlediğinizi düşünelim. Kredinin faiz oranı %1,13 olacak. Peki aylık ne kadar ödeme yapılacak? Hesaplama yaptığımızda taksit borcunuzun 284,8 TL olduğunu gördük. Kredi tahsis ücreti olarak da 52,50 TL ödeme yapmanız gerekir. Hayat sigortanız da ise daha sonra hesaplamaya dahil edilecek. Yıllık toplam maliyet oranının da %17,8815 olduğunu belirtelim.

25.000 TL Hızlı krediye başvuru yaptınız ve onay aldınız. Ayrıca kredi vadenizi de 48 ay olarak belirlediğinizi düşünelim. Kredinin faiz oranı %1,13 olacak. Peki aylık ne kadar ödeme yapılacak? Hesaplama yaptığımızda taksit borcunuzun 711,99 TL olduğunu gördük. Kredi tahsis ücreti olarak da 131,25 TL ödeme yapmanız gerekir. Hayat sigortanız da ise daha sonra hesaplamaya dahil edilecek. Yıllık toplam maliyet oranının da %17,8815 olduğunu belirtelim.

 

“Halkbank SMS Hızlı Kredi ile Paran Anında Hesabında Kolay ve Çabuk Kredi” üzerine 6 yorum

  1. Ben bankaların gerçek iş sahibi olanlara bile kredi vermiyor artık inanmıyorum da hesaplarima ayda 20 bin ve üstü faturalı ödemeler olmasına rağmen rahatlatıcı kredi vermiyorlar.

    Cevapla
  2. Emekliyim çalışıyorum ziraatten kredilerim var tek noktaya toparlamak istiyorum yardım ederseniz goruselim

    Cevapla
  3. Halk bank vermiyor yalan ben 3 seneden beri halkbankla çalışan maaş müşterisiyim maaş aldğm bankaya gittiğimde ise olumsuz sonuç veriyorlar bence kredi notu 1000 gibi olanlar hiç başvuru yapmasn aksi takdirde kredi notu puanınızı düşürürsünüz 1000 puan olumlu ihtimalse bile olumsuz duruma düşürürsünüz alamayacak olanlar krediyi internet aracılığıda olsa puanı kötü olanlar daha riske sokmasn puanlarını 2 3 sene çalstgnz tek bir banka varsa ve maaşıda aynı çalştğnz bankadan alyorsanz kredi puanınz düşük olsada gelir belgesiyle çalştğnz bankaya başvurun derim banka biraz kararsz kalyor kredi vermek konusunda tabi ama egerki dediğim gibi 2 3 senelik tek bir bankayla calışp maaşnzda o bankadan yatyorsa kredi alabilme olasılğnz var aksi takdirdede belirttiğim gibi çeşit çeşit bankalara internet aracılğla başvuru yappta olumlu olacak gibi olan kredi notunuzu olumsuzA çevirmeyin

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.