Halkbank Kredisine Başvur 3 ayda 1 Ödeme Yap

Halkbank 3 ayda 1 ödemeli kredi: Türkiye’den pekte iç açıcı bilgiler veremeyeceğiz arkadaşlarım. Paranın seyri:  Dünya sıralamasında ( tl olarak ) düşüşe geçti devamda ediyor. Özellikle ticari faaliyette bulunan bakkalından manavına, ev satandan araba satanına kadar ” yahu kimsede para kalmadı satış olmuyor ” lafını sıkça duymaya başladık. Uzman görüşler özellikle Tosuncuk Lakaplı kişinin Çiftlikbank olayından dolayı piyasadan çok fazla para götürmesinin de etkisi olduğunu düşünüyorlar. Onun haricinde özellikle senetle araç satışı yapan wowwo gibi ( yeşil holdinge ait senetli araç satan firma ) firmaların da biraz dar boğaza girdiği, araç alacak insanların olmayışı gelen haberler arasında. Velhasıl kelam, piyasada doğru düzgün para kalmadı. Artık Nisan ayının gelmesiyle birlikte evlilik mevsimi zamanıda gelmiş durumda. Bu durumdan dolayı daha önce kredi almamış ya da kredisi olan insanların bir kez daha paraya ihtiyacı oluyor.

KREDİM VAR İKİNCİ KREDİYİ ALMAM GEREKİYOR : Bu tür bir durumda sizlerin gerek kredi kartı birikmiş borçlarını ve taksitlendirilmiş borçlarını gerek ise diğer kredili ödemelerini kapatmaları gerekiyor. Tabiki özellikle kart borçları ile alakalı birleştirme kredileri var. Birleştirme Kredisi yazımızda bunu nasıl yapacağınız ile ilgili güzel bir yazı oluşturduk bunu inceleyebilirsiniz. Bu borçları kapatmadan kredi malesef alamıyorsunuz. Bana her halukarda kredi lazım düğün yapacağım ya da başka birşey yapacağım diye düşünüyor iseniz yine sizler için oluşturduğumuz yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. ACİL PARA başlıklı yazımız, sizlere değişik fikirler sunacaktır.

HALKBANK KREDİNİ ŞİMDİ AL 3 AYDA 1 ÖDEME YAP : Bu durum, sadece Devlet bankasına ait bu bankada değil, diğer tüm bankalarda geçerlidir. Yani krediyi aldığınızda, ben üç ayda bir ödeme yapacağım şeklinde beyanatta bulunur iseniz zaten 3 ayda bir ödemeli ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz. Sadece ihtiyaç değil, aynı zamanda ev kredilerini de dilerseniz 3 ayda bir ödemeli olarak alabiliyorsunuz. 3 ayda bir ödemeli krediler gerçekten de imdada yetişiyor. Kendinizi sıkıştırmadan ödem eyapabilirsiniz En azından ilk 3 ay kafanız rahat arkadaşlarım. Halkbankası’nında böyle bir uygulaması var sizler için oranlarına bakarak araştırma yapıyoruz. halkbank.com.tr/4517-hesaplama_araci bağlantısı ile ( bağlantıyı mause ile seçip tarayıcınıza yapıştırarak gidebilirsiniz ) ilgili siteye giderek kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Şu anda kredi faiz oranı aylık %1,35 şeklinde devam ediyor.

Buraya yazdığımız faiz oranları değişken arkadaşlarım. Zira ülkemizde malesef gün günü tutmaz ne faiz ne de dolar olarak gün günü saat saati tutmaz. Burada bizler ilgili sitenin kendi resmi bankasından %1,35 aylık faizle yazıyoruz ama siz siteye girdiğinizde muhtemelen yükselmiş olabilir lütfen araştırarak ilgili bankanın yolunu tutun.

Halkbankası resmi internet sitesine girerek bir hesaplama yapmak istedik ve aşağıdaki bilgilere ulaştık.

Ben aylık 452 tl ödeyeceğimi beyan ettim hesaplama aracına o da bana 48 ay vade ile 15.000 tl Vereceğini gösterdi yine faiz oranı belirttiğimiz gibi 1,35 şeklinde karşımıza çıktı. Ekstra masraflar ise bir kereye mahsus 231 tl olarak karşıma çıktı. Bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Muhtemelen 3 ayda bir ödeme ister iseniz faiz oranı az biraz daha yükselecektir.

 

“Halkbank Kredisine Başvur 3 ayda 1 Ödeme Yap” üzerine 6 yorum

 1. ya bırakın bu yalan dolan haberleri hiç bir banka borcu olana vermiyor kardeşim insanlarla dalgamı geçiyorsunuz 10 tanede kefil götürsen yok diyor inanmayın böyle zarzavatlara

  Cevapla
  • Zaten şu anda tüm satışlar durdurulmuş ve işçileri çıkartılmış wowwo tarafından diye duyduk. Onlar da bu ekonomik durumdan nasiplerini aldılar malesef.

   Cevapla
 2. Öncelikle kolay gelsin ben özel bi sektörde 2 yıldır çalışıyorum kredi çekmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz acab a

  Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.