Vakıfbank Emekli Promosyon Ödemeleri Başvuruları Başladı

Vakıfbank Emekli Promosyon Paketi, SGK Promosyon Ödemelerine Başlandı- Milyonların aylarca beklediği haber sonunda geldi. Promosyon çıktı mı? Çıkacak mı? Ne zaman? Şartlar ne derken, sonunda bankalar ile gerekli anlaşmalara varıldı. Bankalar emekli maaşlarınızı kendileri vermek istiyor. Çünkü emekliler maaşlarının hepsini çekmiyorlar. Ayrıca da ciddi bir yatırımları da oluyor. Bankalar da promosyon vererek onları çekmeye çalışıyor.

EMEKLİLERİN PROMOSYONLARI BELLİ OLDU

Tabi yıllardır bankaların verdiği promosyonlar konuşuldu durdu. Çünkü çok az bir promosyon veriliyordu. Durum böyle oluncada Çalışma bakanlığı duruma el koydu ve sıkı bir pazarlığa oturdular. Bankalar ile de aralarında bir anlaşmaya vardılar. Bu bankalardan birisi de Vakıfbank. Vakıfbank Emeklileri ve maaşını taşımak isteyen emekliler verilecek promosyonları ve şartları oldukça fazla merak etmeye başladılar. Bizlerde bu yazı ile merakınızı gidermeye çalışacağız.

VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMELERİ

Vakıfbank ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında imzalanan protokol gereği promosyon verilecek. Tabi haliyle burada acaba kimler faydalanabilecek? tarzında bir soru ortaya çıkıyor. Bizlerde bunları farklı  ve merak edilen sorular ile cevaplandırmaya çalışacağız. Vakıfbank müşterisi olmayanlar promosyondan faydalanabilirler mi? Bu soruya cevaben kısaca evet diyebiliriz. Sizler maaşınızı vakıfbak’a taşıyabilir ve az sonra belirteceğimiz şartları da taşıyabilirseniz elbetteki promosyon alabilirsiniz.

Emekli Maaşımı Vakıfbank’dan alıyorum. Bende Promosyondan Yararlanabilir Miyim?: Buna da evet diyebiliriz. Zira emekli maaşını vakıfbank’dan alan emekliler aşağıda belirteceğimiz şartları yerine getirmeleri halinde promosyon alabilecekleri

EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİNE NE ZAMAN BAŞVURULUR?

Başvurularda T.C Kimlik numarası belirleyici olacaktır. Örneğin Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranız 0 ve 2 ile bitiyorsa 1 mart 2017 tarihinden itibaren başvurularını gerçekleştirebilirler. Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası 4, 6 ve 8 ile bitenler ise 1 nisan 2017 tarihi itibariyle promosyon ödemelerin için en yakın vakıfbank şubesine uğrayabilirler. Dilerseniz şimdide ne kadar emekli promosyonu alacağınızı belirtelim.

NE KADAR PROMOSYON ALINIR?

Şimdi en fazla merak edilen bir diğer konu olan ne kadar promosyon alınacağı konusuna değinelim. Bir aylık maaşı Bin liraya (bin lira dahil değil) kadar olanlara 300 lira verilecek. Aylık maaşı bin lira ile iki bin lira arasında (iki bin lira dahil değil) olanlara ise 375 lira verilecek. Emekli maaşı iki bin lira ve üzerindeyse alınacak promosyon ücreti ise 450 liradır. Toplam olarak 3 yıllık süre için peşin olarak verilmektedir.

BENDE PROMOSYON ALMAK İSTİYORUM. GEREKLİ OLAN ŞARTLAR NELERDİR?

Şimdide promosyon, koşullarını sizler için açıklayalım. 3 yıl boyunca maaşınızı vakıfbank’dan alacağınıza dair yazılı ve imzalı bir belge dolduruyorsunuz. Bunun dışında bankaya da 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Örneğin telefon faturanız gibi, elektrik faturanız gibi. Bunun dışında Kredili mevduat hesabı veya kredi kartı ürünlerinden bir tanesini almanız gerekmektedir. Bu saydığım maddeleri yerine getirirseniz Vakıfbank promosyonlarından faydalanabileceksiniz.

EMEKLİ MAAŞINI VAKIFBANK’A TAŞIYANLARI BEKLEYEN AYRICALIKLAR

Sizlerde dilediğiniz şehirde istediğiniz vakıfbank ATM’sinden maaşınızı çekebileceksiniz. Üstelik ücretsiz bir şekilde. Ayrıca maaş tutarınız kadar da çekeceğiniz paralardan masraf alınmayacaktır. HGS etiketini de ücretsiz bir şekilde temin edebileceksiniz. Emeklilere özel promosyon kredisini uygun faiz ile alabileceksiniz. (Faiz oranı %1,11’den başlıyor) Eğer kredi kartı talebinde bulunursanız da bunun için aidat alınmayacaktır. Son olarak maaş hesabınızdan hesap işletim ücretinin alınmayacağını da belirtelim.

Değerli emekli büyüklerimiz, sizlerde emekli maaşınızı vakıfbank’a taşımak istiyorsanız, yapmanız gereken, herhangi bir vakıfbank şubesine uğramak ve taahhütnameyi imzalamak. Bizlerden şimdilik bu kadar. Detaylı ve ayrıntılı, ayrıca da çok fazla merak edilen bir promosyon haberinin sonuna gelmiş olduk. Güncel ve kaliteli kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

HAYDİ SENDE YARDIMCI OL!!! BU HABERİ TÜM EMEKLİLERE DUYURMAMIZ İÇİN FACEBOOK HESABIN İLE PAYLAŞ.

Adıma çıkarılmış kredi kartı var mı nasıl öğrenirim?

Bankalar Kredi Vermiyor Banka Dışı Alternatif Kredi Alma Yolları

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.