En Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? Çabuk Kredi Tüyosu

En Kolay kredi başvuru yolları, En kolay için yapılması gerekenler, Kolay ihtiyaç kredisi başvurusu- Arkadaşlar Yaz’a inşallah düğünümüz var. Annemler bir yandan eksikleri gedikleri tamamlamaya çalışıyorlar. Babamda elinden geldiği kadarıyla destek sunmaya çalışıyor. Ama istediğim tarzda bir düşün yapmak için ve güzel de bir de balayı için maddi yönden desteğe ihtiyacım var. Bu açıdan bankalardan kredi çekmem gerekiyor.

BANKAYA GİDİP KREDİ BAŞVURUSU YAPMAK ÇOK ZOR VE EZİYETLİ

Daha önceleri bankalardan bir iki defa kredi çekmiştim ama tam bir işkenceye dönüşmüştü benim için. Hele bir de o sıra bekleme olayı yok mu? tam can sıkıcı bir durum. Saatlerce banka görevlisi ile görüşüp, kredi hakkında bilgi edineceğiz diye saatlerce beklersiniz. Benim başıma geldiğinden söylüyorum. Belge hazırlama, bankaya geri gitme sonra tekrardan sıra bekleme, sonra başvuru yapma işi, onay alma süreci için bir sonraki günü bekleme ve imza işleri vs.

ZAMAN BİZİM HER ŞEYİMİZ

Düğün için krediye ihtiyacım olsa da kendime göre bir ekmek teknem var ve yarım saat bile bırakamıyorum. Haliyle bir de saatlerce bankada bekleyemem. Çünkü zaman parayla geri alınamaz ve getirilemez. Haliyle de en kolay alma yollarını arıyor insan. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Bu açıdan da Allah aşkına tekrardan bu süreçlerden geçmek istemiyorum. Kolay kredi başvurusu için ne yapmalıyım?

EN KOLAY KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kolay kredi başvurusu yapmak, adından da anlaşılacağı üzere çok basittir. Ama bilene. Geçenlerde bende şip şak kredi başvurumu yaptım. Hemen konuya giriş yapmak istiyorum. Kredi başvurusu için artık banka şubelerine kadar gitmenize ve yorulmanıza gerek yok. Hiç bir bankacının sizlere kredi dışında farklı bir ürün dayatmasına da gerek yok. Çünkü bankalar artın internet üzerinden veya telefonunuz ile mesaj yollayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken istediğiniz bankanın web sitesine girmek ve kredi ampanyasına göz atmak. Kafanıza yatan bankayı bulduktan sonra online başvurunuzu gerçekleştirmek. Kimlik numaranızı ve bir kaç bilgi girersiniz. Aylık kazancınız vs. gibi. Toplam 5 dakika içerisin de başvurunuzu gerçkleştirirsiniz. Ardından da banka hemen sizin hakkınızda istihbarat çalışması yapar. Kredi siciliniz temi mi? Kredi notunuz yüksek mi? düşük mü? bunları inceler.

Bu verilere göre de kısacık bir süre içerisinde onay mesajı gelir. Onay mesajını aldıktan sonra da bankaya gider kredi işlemlerinizi tamamlamak için imza atarsınız ve krediniz hesabınıza yatar. Bu arada yüksek kredi notuna sahip olan kişilerin düşük faiz ile kredi aldıklarını da belirtelim. Sizlerin de önceden kredi notunuzu öğrenmekte fayda var. Arzu ederseniz BURAYI tıklayabilir ve Kredi Notu Sorgulama yolunu öğrenebilirsiniz.

BANKAYA GİTMEDEN KREDİ HESABIMA YATSIN İSTİYORUM

Kimisi ise bankaya gitmekle uğraşmak istemiyor. Başvurumu 2 dakika da yapayım. Onaylanan kredi de hemen hesabıma yatsın istiyor. Bende bunlardan bir tanesiyim. Yukarıda da belirttiğim gibi bende şip şak kredimi aldım. Bunun için çalıştığınız yani hesabınızın olduğu bankaların internet şubesine yada cep şubesine giriş yapmanız gerekiyor. Ardında da seçenekler arasında krediler bölümünü göreceksiniz.

Kredi bölümünde kredi başvurusu diye bir alt başlık göreceksiniz. Bu hemen hemen tüm bankalarda vardır. Kredi başvurusunda istediğiniz krediyi ve vadesini seçersiniz. Ardından ödeme planı oluşturulur. Onay mesajı size gelir ve bu kodu sisteme girersiniz. Ardından kredi başvurunuzu yaparsınız. 2 -3 dakikanızı almaz. Kredi başvurusu da hemen değerlendirilmeye alınız. Düzenli gelirini var mı?, kredi notunuz iyi mi? Siciliniz temiz mi? şip şak değerlendirilir.

Değerlendirmenin ardından da olumlu sonuçlanırsa ihtiyaç duyduğunuz kredi anında hesabınıza yatar. Benim işlemim toplam da 10 -15 dakika sürdü. Basit. Bankaya gitme olayı, yol parası verme olayı, sıraya girme olayı, belge sunma onayı vs. hiç bir şey yok. Bu yol çok kolay. Ama gel gör ki kimse bilmiyor ve banka şubeleri ile uğraşıyorlar. Halbuki buna gerek yok. hem size hemde bankaya sıkıntı.

Saygıdeğer okurlarımız, sizler için en kolay kredi başvuru yollarını anlatmaya çalıştık. Bu yol ile artık sizlerde kolay bir şekilde kredi başvurunuzu yapabilir ve anında hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. Artık zamanımız ve çağımız bunu gerektiriyor. Zaman çok değerli. Bu açıdan teknolojiden yararlanarak kredinizi alabiliyorsunuz. Tüm merak ettiğiniz kredi haberlerine farklı bir yaklaşım tarzı ile bakmak için bizi takip etmeye devam edin.

EN KOLAY KREDİ BAŞVURUSUNU MİLYONLARCA VATANDAŞ MERAK EDİYOR. BU AÇIDAN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEREK, BİR ÇOK KİŞİYİ BU HUSUSTA AYDINLATABİLİRSİNİZ.

Sigortasız ve Masrafsız Enpara.com Kredi Başvurusu Acil Kredi

BankPozitif İhtiyaç Kredisi ile 48 Ay Vadeli 50.000 TL

N Kolay Kredi Çabuk ve Hızlı Kredi Almanın En Kolay Hali

Çok Acil Para Lazım Nereden Bulurum? Para Bulma Rehberi

 

 

“En Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? Çabuk Kredi Tüyosu” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.